Technik pro bytové družstvo

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme družstvo NOVÝ DOMOV s více než 50-ti letou tradicí v oblasti správy nemovitostí a nabízíme: provoz, údržbu a modernizaci nemovitostí, vedení účetnictví, vyúčtování služeb a vedení mezd pro SVJ a družstva, poradenskou činnost v oblasti správy nemovitostí, převody vlastnictví bytů pro družstva založená za účelem odkoupení domu od města Brna a činnosti spojené se založením SVJ. Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Technik pro bytové družstvo Místo výkonu práce: NOVÝ DOMOV, stavební bytové družstvo, Okružní 875/19a 638 00 Brno Hlavní úkoly: Výkon správy pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) v oblasti energetiky, především: • zajištění komplexní připravenosti tepelných zařízení na topnou sezónu (opravy, údržba, modernizace, rekonstrukce) • zajištění pravidelných revizí tepelných zařízení a jejich evidence • zajištění a evidence školení odbornosti a způsobilosti obsluhy tepelných zařízení • sjednávání smluv na odběr médií mezi SVJ a dodavateli, kontrola správnosti záloh, • příprava energetických podkladů pro rozúčtování nákladů na vytápění a přípravu teplé vody dle platné legislativy • zajištění údržby a oprav vybraných budov ve správě družstva • správa budov ve vlastnictví/spoluvlastnictví družstva v oblasti energetiky, především: • zajištění plynulého zásobování všemi druhy energií • provádění pravidelných měsíčních odečtů všech měřidel a evidence spotřeb • rozúčtování nákladů na služby poskytované nájemcům prostor

• 5 týdnů dovolené • stravenkový paušál • příspěvek na dovolenou • příspěvek na kulturu/sport/zdraví • příspěvek na penzijní připojištění • v případě kladných výsledků 2x do roka mimořádné odměny Těšíme se na Vaše životopisy a budeme rádi, pokud nám napíšete, proč se chcete stát součástí našeho týmu.

Požadavky na zaměstnance

• minimálně středoškolské vzdělání technického směru • samostatnost a rozhodnost v jednání • komunikativní schopnosti pro práci se zákazníky – statutárními zástupci společenství vlastníků, vlastníky bytů a garáží • vynikající znalost práce s programem Microsoft Excel a Microsoft Word • řidičské oprávnění skupiny B