Technik kvality se mzdou až 60 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Most (informace o místu práce: Most)

Mzda: 50 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme globální leaderem v oblasti distribuce energie v automobilovém průmyslu. Vyvíjíme řešení specifická pro vozidla. Od konceptů prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový leader na trhu nabízíme nejvyšší kvalitu a produkty které jsou vždy o krok napřed. Hledáme do našeho týmu novou tvář která by s sebou přinesla náboj chuť pracovat a zajímavé zkušenosti kterým rádi budeme naslouchat. Jaká bude náplň Vaší práce? Interní komunikace s výrobou Řešení zákaznických reklamací Analýza dat Tvorba kontrolních plánů a dokumentů na základě zákaznických požadavků Zpracování 8D-Reportů Práce s portálem zákazníka Účast na projektových schůzkách Spolupráce při zavádění změn ve výrobě Reporting managementu Koho hledáme? SŠ/VŠ (vzdělání technického směru výhodou) Zkušenost na obdobné pozici v automotive prostředí AJ pokročilá (NJ výhodou) Znalost systému řízení kvality podle normy IATF 16949 ISO9001 ISO14001 VDA Znalost nástrojů řízení kvality: APQP FMEA PLP SPC Ishikawa 5-Why ParetoMSA PPF/PPAP Dobrá orientace v technické dokumentaci Prozákaznický přístup IT dovednosti / znalosti: MS Office ERP systémy. ŘP. sk. B Co Vám můžeme nabídnout? Finanční ohodnocení až 60 000 Kč 13. plat 25 dní dovolené Vzdělávací kurzy (jazykové individuální rozvoj) Příspěvek na stravování Prostor pro seberealizaci Spolupráce v mezinárodním prostředí Pokud si myslíte že jste zrovna Vy tím ideálním uchazečem kterého hledáme neváhejte nás kontaktovat a my se těšíme a případnou spolupráci.