IT Specialista s Němčinou| Žebrák

Hledaná pozice

Místo práce: Žebrák (informace o místu práce: Žebrák)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technická podpora zaměstnanců společnosti v běžném provozu výrobního závodu
Instalace a údržba HW a SW
Nastavování nových PC stanic / NB pro nové interní uživatele a následně jejich vyčištění v případě vyřazování
Podpora zařízení IT infrastruktury v rámci tymu (správa sítě, správa serverů, zálohování)
Úzká spolupráce s IT týmem ze Švýcarska

Jiné výhody

Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Práci v týmu, který dosahuje skvělých výsledků
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Možnost karierního růstu
Flexibilní pracovní doba
25 dní dovolené + další navyšování podle odpracovaných let
Odměny při pracovním výročí
Různorodé týmové a celofiremní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Do příjemného pracovního zázemí Švýcarské společnosti, která je jedním z lídrů evropského trhu ve výrobě komponentů ze skla a keramiky, hledáme zodpovědného IT Specialistu.
Jedná se o efektivní zajištění první a druhé úrovně technické podpory pro interní uživatele a udržování správného fungování IT infrastruktury v rámci výroby.
Tato pozice je vhodná jak pro zkušené IT specialisty, tak i pro juniorní IT specialisty, kteří hledají rozmanitou práci a chtějí mít možnost uplatnit svůj talent, zlepšit svoje technické zkušenosti a posunout se dál v kariéře.
✔️ Spolupráce: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
✔️ Pracovní doba: klasická pracovní doba Po – Pá, žádná pohotovost a práce o víkendu.
✔️ Tým: skvělý IT tým sídlící ve Švýcarsku, se kterým budete v každodenním kontaktu

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
Znalost fungování IT infrastruktury jako celku – HW/SW/sítě
Znalost baličku MS O365, Windows, Active Directory, Teams, VMware Remote, INFOR popř.-mobile
Angličtina a Němčina na komunikativní úrovni (pro komunikaci s mezinárodními kolegy)