NAV TEAM MANAGER - KONICA MINOLTA

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 10 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Plánuješ a vykonáváš projekt technické implementace nejnovějších verzí MS Dynamics NAV, komunikuješ se stakeholdery projektu a vedeš tým business konzultantů. Jsi v úzkém kontaktu s kolegy v rámci Evropy, no a občas se společně setkáte i osobně na některé z poboček. O tom je role NAV Team Managera pro našeho váženého klienta Konica Minolta v brněnských kancelářích. A právě Brno má na starosti nejdůležitější klíčové uživatele – ostatní evropské pobočky společnosti. V těchto pobočkách najdeš interní klienty a zároveň kolegy. Co může být lepší? Koukni do požadavků a pokud je ti pozice blízká, pak neváhej a zašli nám svůj životopis. Konica Minolta hledá kolegu do nově vznikajícího týmu na pozici: NAV TEAM MANAGER - KONICA MINOLTA * Vedení projektů technické implementace NUS3 (MS Dynamics NAV) * Managment technické dodávky ERP implementace * Nastavení, plánovaní a monitorovaní projektu a příprava projektové dokumentace * Komunikace s business stranami, členy týmu a s ostatními týmy & organizace meetingů * Management týmu NAV business konzultantů

* Kurzy angličtiny a němčiny * home office 50/50 * mobilní telefon dle vlastního výběru * 25 dní dovolené + sick days * Relax-room s fotbálkem a X-boxem * Místo na kolo & sprchy * Ovoce, kávu a čaj vždy po ruce * Příležitost povečeření s kolegy evropských velkoměst během pracovní cesty * Workshopy dle tvých zájmů * Mobilní telefon dle svého výběru * Místo výkonu práce: Brno

Požadavky na zaměstnance

* Zkušenost v projektech implementace ERP systémů na konzultantské či manažerské pozici (jakýkoliv ERP systém) * Project Management dovednosti * Všeobecné IT dovednosti (Office, Excel – pokročilý) * Výborné komunikační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce * Týmovou orientace a pro-klientský přístup * Ochotu cestovat po Evropě asi 30% pracovního času