Sales representative junior

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 30 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás Jsme Quality Research s.r.o. a naše ,,doma,, je oblast průzkumu trhů ve firemním segmentu. Specializujeme se především na vysokou efektivitu a profesionalitu v poskytování našich služeb - našim klientům nabízíme jen to nejlepší. Co musí mít náš nový kolega/kolegyně v základní výbavě? Máš rád/a nové výzvy, slovo nejde u tebe neexistuje a ambice na úspěch v obchodu ti nejsou cizí? Přidej se k nám, protože zrovna teď rozšiřujeme tým na pozici Sales representative junior. Náš nový kolega/kolegyně musí mít určitě zájem o zdokonalování se ve světě marketingu, ovládat počítač na uživatelské úrovni a mít samostatný aktivní přístup k práci. Komunikativnost a zodpovědnost na vysoké úrovni. Pokud máš něco navíc, můžeš nám o tom povyprávět u pohovoru. Konkrétní odborné znalosti nejsou potřeba. Všechno tě naučíme a pořádně zaškolíme.

Co za to všechno? - Se smlouvou na HPP u nás můžeš počítat, IČO není problém. - Nadstandardní systém osobního ohodnocení. - Budeš pracovat v moderní kanceláři v centru Brna, kde je cafeterie samozřejmostí. - Firemní akce doma i v zahraničí, odborné zahraniční stáže, mobilní telefon i k soukromým účelům, tablet, Multisport karta, přátelský, aktivní kolektiv. - Mzdu od nás dostaneš každý měsíc včas na svůj účet a když budeš fakt dobrý, tak tě nadstandardní odměny neminou.

Požadavky na zaměstnance

A co vlastně po tobě budeme chtít? - Průzkum trhu ve firemním segmentu se správně zpracovanými statistikami a reportem. - On-line komunikace s klienty v českém jazyce - Profesionální vystupování. - V neposlední řadě také noví klienti, které bude potřeba aktivně provést celým systémem.