Obchodní zástupce pro divizi školy

Místo práce: Jihomoravský kraj, Vysočina, Zlínský kraj (informace o místu práce: Kraj Vysočina)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme společnost Consulta Bürotechnik, s.r.o. - velkoobchodní i maloobchodní prodejce vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restaurace. Na trhu jsme už od roku 1997, tedy více než 25 let.

Portfolio naší společnosti je rozděleno do tří hlavních částí, které spolu úzce souvisí.
• Dodáváme audiovizuální vybavení do škol a nově dodáváme i robotiku do škol
• Jsme výhradní distributor produktů Legamaster pro Českou republiku, využívaných zejména v kancelářích a provozech
• Jsme dovozce a výrobce EET pokladen, ke kterým tvoříme náš vlastní software Conto

Nově jsme náš sortiment rozšířili o nabídku luxusního bytového sortimentu (vůně a bytový textil).

Významnou součástí naší činnosti jsou také služby a řešení na klíč. Zákazníkům tvoříme profesionální 3D návrhy a vizualizace, řešení jsme schopni dodat na klíč.

ROZŠIŘUJEME ÚSPĚŠNÝ TÝM OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ pro divizi ŠKOLY

Více informací o společnosti naleznete na www.consulta.cz.

Náplň práce:
• vyhledávání potenciálních klientů
• aktivní prodej produktů a služeb pro školy a školicí střediska
• návrhy kompletního řešení školních učeben
• poradenství pro efektivní používání produktů
• udržování kontaktů s klienty
• vedení obchodních jednání
• spolupráce v projektových týmech
• péči o svěřený region Brno-venkov, kraj Vysočina, okres Znojmo

Jiné výhody

• práci na HPP nebo ŽL
• stálou mzdu + bonusy dle výsledků, možnost růstu
• služební automobil, mobil, notebook
• pružnou pracovní dobu
• zázemí tradiční české společnosti
• zaškolení a předání know how staršími kolegyněmi
• podporu vás a vašich námětů vedením firmy

Místo práce: Jihomoravský kraj, Vysočina, Zlínský kraj

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: koutna@consulta.cz.

Pokud nebude životopis přiložen, nemůžete být zařazeni do výběrového řízení.
Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

• vzdělání SŠ s maturitou, ideálně s praxí v obdobné pozici
• komunikační, organizační a analytické schopnosti
• proaktivní přístup a orientaci na řešení, zvládání stresu
• schopnost samostatné i týmové práce, flexibilitu
• ochota denně cestovat
• znalost práce na PC (MS Office)
• řidičský průkaz sk. B
• prokazatelné reference