Kontrolor – metodik / kontrolorka – metodička

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vyhodnocování funkčnosti a účinnosti kontrolního systému hl. m. Prahy, zejména v souvislosti s šetřeními prováděnými na základě žádostí orgánů činných v trestním řízení a prověřováním podnětů upozorňujících na možné korupční jednání
zpracovávání koncepčních a analytických materiálů pro orgány hl. m. Prahy
zajišťování přípravy podkladů pro orgány činné v trestním řízení
plnění úkolů na úseku protikorupčních aktivit orgánů hlavního města Prahy

Zaujala Vás naše nabídka? Podívejte se na naše volná místa na webových stránkách kariera.praha.eu, kde se z oznámení dozvíte více. Termín pro podání přihlášky je 27. 2. 2023. Těšíme se Vás!

Neodpovídejte, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře na této stránce.

Jiné výhody

12. platovou třídu dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
osobní příplatek, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
pružnou pracovní dobu (pevný úsek 9-14:30, pátek do 13:00)
osobní konto s čerpáním benefitů v systému Cafeteria
5 týdnů dovolené, 5 sickdays
pracoviště v centru Prahy
další vzdělávání
příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), stravenka v hodnotě 180 Kč/den, příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na bydlení i možnost služebního bytu
dětské skupiny, akce pro děti zaměstnanců, letní tábory

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání, (výhodou VŠ vzdělání v oboru právo, bezpečnostně právní studia či právní specializace)
orientace v soukromém i veřejném právu, zejm. v oblasti trestního práva
znalost zákona o hl. městě Praze, v platném znění
uživatelská znalost práce s PC (MS Office, zejm. Word, Excel)
komunikační schopnosti a dovednosti, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu
analytické myšlení, pečlivost, systematičnost

Výhodou
praxe se zaměřením na trestní právo
znalost cizího jazyka, zejména angličtiny