Administrativní pracovník na recepci

Místo práce: Praha-Podolí (informace o místu práce: Hlavní město Praha, Kladno, Praha-východ, Praha-západ)

Mzda: 35 000–40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na vědomost se dává, že hledáme wonder women či supermana s komunikativní angličtinou na pozici Administrativního pracovníka na recepci do jedné z nejvýznamnějších biofarmaceutických společností. A co že má takový/á super hrdina/ka na starosti? Běžnou agendu recepce, administrativní pomoc kolegům a také pár projektů. Jaké vlastnosti by si měl/a mít? Létat ani tryskat pavučiny jako super hrdina nemusíš, ale pečlivost, zodpovědnost a samostatnost je na prvním místě. Takže jestli tě nabídka zaujala, tak nás neváhej kontaktovat, třeba jsi ten super hrdina pro naší recepci zrovna ty. Náplň práce: • Aktivní administrativní podpora všech oddělení firmy (včetně top managementu). • Zajištění chodu recepce, příjem hovorů, profesionální reprezentace firmy. • Zpracování a evidence pošty, obsluha datové schránky. • Správa emailové adresy. • Práce v interním systému. • Uvítání návštěv a usazení do zasedacích místností. • Aktivní pomoc při řešení různých projektů.

• Motivující platové ohodnocení. • Různorodou práci v přátelském kolektivu. • Možnost profesního růstu. • Rodinnou atmosféru a stabilní zázemí. • Bohatý balíček benefitů, sick days. • Budeš pracovat pro společnost, která vyvíjí průlomové léčebné metody. • Moderní kancelář v centru Prahy.

Požadavky na zaměstnance

• Min. středoškolské vzdělání. • Výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost. • Milé a vstřícné vystupování. • Schopnost zachovat klid a úsměv i v nečekaných situacích. • Komunikativní znalost angličtiny. • Zkušenost s administrativou. • Uživatelská znalost MS Office.