Svářeči CO2 nebo hliníku Náborový příspěvek až 30 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Mzda: 45000 - 49000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky pro svářeče CO2:
- připravovat a svařovat kryty chladících zařízení např. pro větrné elektrárny
- svařovat expanzní nádržky pro chladící zařízení
- pracovat s výkresovou dokumentací – svářecími návodkami
- rozměrovou samokontrolu – dle výkresu a pomocí základních měřidel
- spolupracovat na neustálém zlepšování výrobního procesu

Požadavky pro svářeče hliníku:
- Přípravu a svařování krytů chladících zařízení
- Svařování sestav a celků dle výkresové dokumentace
- Práce s WPS – svářecími návodkami
- Komunikovat s Team Leaderem a supervizorem výroby
- Rozměrovou samokontrolu – dle výkresu a pomocí základních měřidel
- Spolupracovat na neustálém zlepšování výrobního procesu

Jiné výhody

Co za to nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou.
Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi.
Nadstandardní příplatky, 13. plat.
Dobře vybavenou svářecí dílnu.
Příspěvek za ztížené pracovní prostředí.
Možnost zvyšení kvalifikace.
Praní oděvů.
Příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 2 Kč/km (mimo Olomouc).
5 týdnů dovolené.
Příspěvek na oběd v závodní jídelně a stravenky (100 Kč) za odpolední směnu.
Benefity při životních a pracovních příležitostech.

Požadavky na svářeče CO2:
střední vzdělání strojního zaměření (vyučení v oboru, nebo obor s maturitou)
základní svářečský kurz
státní zkoušky FM1 135, FM1 141 (TIG) výhodou,
praxe ve sváření min. 6 měsíců
technické myšlení, manuální zručnost
zodpovědnost, samostatnost a smysl pro pořádek
ochota pracovat ve 2 směnném provozu

Požadavky na svářeče hliníku:
Úplné střední vzdělání strojního zaměření (vyučení v oboru, nebo obor s maturitou).
Základní svářečský kurz (135 + 141) podmínkou.
Státní zkoušky FM1 135, FM1 141 výhodou.
Praxe se svářováním hliníku podmínkou.
Technické myšlení, manuální zručnost.
Zodpovědnost, samostatnost a smysl pro pořádek.
Ochota pracovat ve 2 směnném provozu.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více