Aplikační specialista - oblast NGS / sekvenování (Čechy)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Mzda: 45000 - 75000 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

Šance i pro šikovné absolventy z molekulární biologie/genetiky

Šance pro doktorandy z molekulární biologie/genetiky

Aplikační podpora kolegů z vědy a výzkumu

Pro našeho významného klienta v oblasti laboratorní techniky hledáme kandidáta na pozici aplikačního specialisty v oblasti sekvenování nové generace (NGS) pro region celá ČR

Práce s nejmodernější laboratorní technikou - zlatý standard/sekvenování nové generace

* VŠ vzdělání přírodovědného směru (molekulární biologie, genetika) nutností

* min. 2 roky praxe v laboratoři a praktickou znalost metod NGS včetně sekvenování

* dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

* dynamickou a samostatnou osobnost se smyslem pro odpovědnost za výsledek

* komunikativní přátelská povaha, obchodní duch (bude součástí obchodního týmu)

* ovládání PC (MS Office, internet)

* řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

* zákaznická aplikační podpora v oblasti NGS v oblasti vědy a výzkumu, univerzitních laboratoří i výzkumu komerčního

* podpora a spolupráce s obchodníky pro produkty v oblasti NGS

* vytváření aplikačních dokumentů

* tvorba přednášek a organizace workshopů

* kontakt s aplikačními specialisty přímo od dodavatele, podíl na tvorbě nových kitů a knihoven

* Region celá ČR

Klient nabízí:

* pestrou a zajímavou práci ve oboru vědy a výzkumu

* výborné platové ohodnoceni

* notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům

* kreativní práci v týmu inteligentních a zvídavých kolegů

CustomerCategory

Laboratorni-merici-technika;Obchod-prodej-marketing;Zakaznicky-servis