Referent / referentka oddělení veřejných vztahů

Místo práce: Krásná Lípa (informace o místu práce: Krásná Lípa)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Referent/ka oddělení veřejných vztahů.

Více informací o společnosti naleznete na www.npcs.cz.

Náplň práce:
• zpracování koncepčních materiálů a plánů v oblasti vydávání tiskovin (Zpravodaj České Švýcarsko, brožury, letáky, průvodci a další), včetně zajištění jejich vydání (tvorba textů, komunikace s grafikem, dodavatelem tisku) a distribuci v regionu NP České Švýcarsko a NP Saské Švýcarsko
• odpovědnost za evidenci a řízení skladových zásob tiskovin, propagačních a prezentačních materiálů (příjem, výdej) a přípravy marketingových strategií v oblasti obchodu (nákup a prodej propagačních materiálů)
• zajištění provozu Informačních středisek Správy NP České Švýcarsko (komunikace s provozovatelem, kontrola plnění smluv) a spolupráce na zajištění provozu informačních středisek v regionu
• zajištění informační služby pro návštěvníky regionu (předávání informací partnerům v oblasti cestovního ruchu, zajištění uveřejnění informací)
• tvorba, realizace a plánování výstav o NP České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce v rámci celé ČR i části Saského Švýcarska (SRN), expozic, naučných stezek a dalších interpretačních aktivit Správy NP České Švýcarsko
• tvorba a zajištění akcí pro veřejnost v interiéru i exteriéru (přednášky, terénní exkurze, brigády)
• řízení a naplňování svěřených dílčích úkolů projektů, spolupráce na tvorbě projektových žádostí (například Státní fond životního prostředí, Operační program životního prostředí, Norské fondy a další)
• tvorba obsahů svěřených částí webových stránek
• tvorba obsahů zveřejňovaných na sociálních sítích
• spolupráce na aktivitách oddělení veřejných vztahů

• zajímavou práci ve státní příspěvkové organizaci zabývající se ochranou přírody v Národním parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci apod.)
• možnost profesního vzdělávání
• práci v příjemném prostředí

Pracovní poměr na dobu: neurčitou

Platová třída: 11 (plat od 25 280 Kč do 37 170 Kč v závislosti na odborné praxi)

Výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo práce: Krásná Lípa (Pražská 457/52, 407 46)

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucího oddělení veřejných vztahů: Jakub Juda, (tel. č.: 737 276 863, j.juda@npcs.cz).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem s uvedením e-mailové adresy a telefonu zasílejte nejpozději do 21. 2. 2023 na e-mail j.skalova@npcs.cz, do datové schránky u85x3zd, příp. poštou na adresu Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa.

Součástí zaslaného životopisu bude také návrh panelu naučné stezky na téma „vlk v Českém Švýcarsku“ (je možné se zaměřit na detail ze života vlků dle vašeho výběru, případně téma pojmout v obecné rovině).

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou posouzeny zaslané životopisy z hlediska splnění požadavků. Vybraní/é uchazeči/ky pak budou pozváni/y k ústnímu pohovoru.

Podporujeme rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem uchazeček i uchazečů.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 21. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• vzdělání vyšší odborné nebo střední s maturitní zkouškou s odpovídající praxí
• trestní bezúhonnost
• nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§ 303, odst. 3 Zákona 262/2006 Sb., zákoníku práce)
• řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
• velmi dobrá uživatelská úroveň práce s PC
• velmi dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem)
• cizí jazyk výhodou (němčina, angličtina)
• praxe v oblasti veřejných vztahů (PR) výhodou