Hlavní inženýr

Místo práce: Praha-Hostivař (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 100 000–120 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je největším evropským dovozcem lithiových baterií, hledáme posilu do obchodního oddělení na pozici Hlavní inženýr. Nevíte, co přesně si pod velkým bateriovým úložištěm (BESS) představit? Jak to vypadá? K čemu všemu může sloužit? Přesto vás téma moderní energetiky a akumulace láká a už jste o velkých bateriích v distribuční elektrické síti slyšeli? Jsme malý startup vyčleněný a financovaný stabilní společností a hledáme nové kolegy. Pojďte nám pomoci rozvíjet svět baterií * Pracoval jste na technické pozici u provozovatele LDS či jedné z distribučních společností či jako energetický specialista v průmyslovém podniku, rozvodně, či výrobně elektrické energie? * Máte zkušenost s návrhem či přímo projektováním silnoproudých systémů na nízkém či vysokém napětí? * Umíte koordinovat činnost více týmů napříč různými odděleními a dodavateli? * Umíte projekt rozdělit na dílčí etapy a koordinovat postup prací? * Běžně jste se orientoval v elektrických schématech zapojení? * Navrhoval jste silnoproudé rozvaděče, podílel se na jejich výrobě, přípravě či tomu zkrátka rozumíte? * Podílel se na instalaci, provozu či servisu fotovoltaických elektráren? Co bude Vaší náplní práce? * Řízení technické stránky projektu * Převzetí odpovídající části odpovědnosti za strategické směřování produktu * Vyhledávání a doporučování nové technologie a prvků pro neustálé zlepšování nových a stávajících produktů * Přímá komunikace s externími dodavateli HW, SW * Spolupráce při vývoji, během výroby a při oživování nových produktů * Technická podpora v průběhu nákupu, výroby, kontroly a uvedení el. zařízení do provozu * Kontrola termínů dle harmonogramu (technická i ekonomická stránka) * Spolupráce na elektro schématech v systémech CAD Jaké lidi bereme s otevřenou náručí? * s VŠ nebo SŠ vzděláním s maturitou, elektrotechnického zaměření, s praxí v oboru s výbornou znalostí práce na PC (MS Office, CAD varianty, Windows) * se schopností rychlého porozumění elektrickým schématům a výkresům * s předchozí zkušeností a/nebo osobním zájmem o technologii nové energetiky, PV a akumulace * se slušnou orientací v elektrotechnických součástkách a modulových rozvaděčových prvcích flexibilní, zapálené, s ochotou přizpůsobovat se změnám * se schopností řídit tým * s výbornými organizačními a rozhodovacími schopnostmi * s řidičským průkazem sk. B * anglický jazyk není nutný, ale bude podstatnou výhodou Co za to dáváme? * Po zapracování míříte na 100+ tis. Kč hrubého měsíčně * Pracujete na projektu, kde jsou okamžitě vidět výsledky * Náš produkt prokazatelně posouvá Česko dopředu * Náš produkt je v Česku unikátní * Klidná a příjemná kancelář, k tomu motivovaná malá parta kolegů Další výhody? * Neformální prostředí a žádný škrobený dress code * Flexibilní pracovní dobu * Home office v případě potřeby * Spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, příspěvek na stravné * příspěvek na penzijko atd. * Samoobslužná restaurace hned v přízemí budovy * Kancelář v Praze – Hostivaři, možnost parkování * Nástup možný ihned Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor! Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. --strong--Benefity--/strong-- * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Stravenky/příspěvek na stravování * Dovolená 5 týdnů * Zdravotní volno/sickdays * Možnost občasné práce z domova

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více