Team leader s okem pro detail a angličtinou na jazyku - Kladno

Hledaná pozice

Místo práce: Kladno (informace o místu práce: Kladno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Můžeš se těšit na vedení týmu lidí, kterým budeš přidělovat práci a zajišťovat jim správné podmínky pro splnění každodenních úkolů
Budeš své lidi zaučovat, rozvíjet, motivovat a dávat jim zpětnou vazbu, a také budeš komunikovat s uchazeči o práci
Dále na tebe čeká nastavování a zlepšování procesů pro lepší chod práce, připravování pracovních postupů, a hlídání jejich dodržování s ohledem na kvalitu
Budeš spolupracovat s dalšími vedoucími a koordinovat svůj tým, tak aby vše běželo jak po másle
Budeš zpracovávat docházku, řešit dovolené, vyhodnocovat bonusy, a předávat lidem informace
Také budeš reportovat vedení své výsledky
Místo výkonu práce Kladno

Práci v jednosměnném provozu bez zbytečných přesčasů od pondělí do pátku 7:00 - 15:30, na vašem volném čase nám záleží
Menší stabilní firma (cca 80 zaměstnanců i kancelářských)
Nástup do kmene společnosti
Pracovní prostředí v krásné, nové budově na Kladně, pohodlné pracovní oblečení a skvělý kolektiv
25 dní dovolené, podíl ze zisku, občerstvení na pracovišti zdarma (včetně ovoce), kvalitní oběd za 41kč, možnost si koupit oběd domů, multisport kartu, a příspěvek na penzijko v hodnotě cca 800Kč/měsíčně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Čeká na tebe práce v příjemném, až rodinném prostředí úzce spojeného kolektivu, v jednosměnném provozu od pondělí do pátku. K doplnění našeho týmu hledáme Team Leadera nebo Team Leaderku na správném místě, myslíš že se k nám do skladu kvalitních látek jako jsou například záclony, závěsy, a koberce budeš hodit?

Máš alespoň 3 roky praxi s vedením týmu, máš organizační schopnosti, a víš že bezpečnost je základem všeho
Máš aktivní angličtinu a dokážeš se domluvit. Bude potřeba aby jsi komunikoval/a nejen po emailu ale i osobně s anglicky mluvícími kolegy a kolegyněmi
Měl/a by jsi znát prostředí skladu jako své boty, dokázat si věci pohlídat, vyřešit jakékoliv situace a být procesně orientovaný/á
Počitač by ti neměl být cizí, a měl/a by jsi mít zkušenosti s nějakými ERP systémy. Za počítačem strávíš zhruba polovinu své pracovní doby
Je potřeba aby jsi měl/a zkušenosti s VZV nebudeš totiž jen sedět u počítače ale když bude potřeba tak pomůžeš i s vykládkou
Umíš si u lidí získat respekt, ví že když ty něco řekneš tak to platí, a umíš to správně zargumentovat
Měl/a by jsi být férový, umět s lidmi vycházet a naslouchat jim, vědí co od tebe můžou čekat a co ty čekáš od nich
Spolupracoval/a jsi s HR na docházce, při pohovorech, a máš aktivní zkušenosti se zaučováním lidí
Byl/a jsi zodpovědný/á za dodržování bezpečnosti na pracovišti a umíš tyto pravidla vysvětlit ostatním
Jsi zodpovědný, proaktivní, a nečekáš až tě někdo zaúkoluje