Ošetřovatel - Chovatel dravých ptáků

Místo práce: Celá ČR (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: Dle výkonu 17 000 - 40 000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vše kolem dravých ptáků - volné létání, příprava na vypuštění do volné přírody. Výukové programy pro veřejnost. Žádný stereotyp - práce v přírodě.
Důležité:
Máte-li doma nějaké zvíře, či partnera nebo partnerku ani nevolejte - jedná se o časově velmi náročnou práci. Od dubna do října budete mimo domov s dravými ptáky. Podobná práce v ČR neexistuje – každý den je jiný a nikdy nevíme, kde zůstaneme. Jaro, léto a podzim jsme neustále s dravci v terénu a mimo domov.
Pokud o tuto práci máte zájem, tak nám rozhodně neposílejte e-mail. Jsme většinou v terénu a mimo počítač. Tel: + 420608100440

Nabízíme: Pokud o tuto práci máte zájem, tak nám rozhodně neposílejte e-mail. Jsme většinou v terénu a mimo počítač. Velmi zajímavá práce v přírodě, žádný stereotyp, práce v terénu (ne v kanceláři), práce se zvířaty, práce s lidmi. Podobná práce v ČR neexistuje a je velmi zajímavá. Jaro, léto a podzim jsme neustále s dravci v terénu a jsme mimo domov. S našimi dravci létáme po celé ČR. Možnost cvičit velmi vzácné dravce. Možnost ubytování na naši základně. Mzda dle Vašeho výkonu. Opravdové nadšence vše naučíme.

Požadavky na zaměstnance

Požadujeme: Obrovské nadšení, pracovitost, pečlivost, spolehlivost, samostatné myšlení, schopnost mluvit na veřejnosti, schopnost pracovat v kolektivu vztah k přírodě, nekuřák. Řidičský průkaz vítán.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více