Skladník nakládky a vykládky, od 170 Kč/hod. + příplatky, výplata ihned

Hledaná pozice

Místo práce: Pečky (informace o místu práce: Pečky)

Mzda: 170–187 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti, co patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995, hledáme výpomoc do skladu Pečky (okres Kolín). Potřebujeme posílit především směny ve všední dny PO-PÁ od 5:30-8:30. Co Vás čeká? - pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu, - třídění zásilek dle jejich směru, - výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů, - pomoc s expedicí balíků, - udržování skladu v čistotě (odnos odpadu, zametání haly, desinfekce aj.)

Základní MZDA: 170Kč/hod. Plus příplatky za práci o víkendu, svátky, noc aj. (noční směna je brána od 22-6hod., mzda je 187Kč/hod.) Co Vám dále nabídneme? - Směny si plánujete ideálně týden předem, ale pokud je volná směna, můžeme se domluvit i ze dne na den. - Možnost domluvit se na pravidelných směnách (klidně celý týden nebo jen vybrané dny v týdnu). - Velkou výhodou je, že peníze vyplácíme zálohově každý den na účet. - Práci v logistickém prostředí. - Vyjdeme vám vstříc, pokud budete chtít na stejnou směnu třeba s kamarádem.

Požadavky na zaměstnance

- důležité je, aby jste na domluvenou směnu dorazili vždy včas, - spolehlivost při vykonávání svěřeného úkolu, - čistý trestní rejstřík.