Backend developer (Node.js;PHP)

Hledaná pozice

Místo práce: Chrudim (informace o místu práce: Chrudim)

Mzda: 50 000–95 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro své klienty vyvíjíme a provozujeme udržitelné aplikace a softwarová řešení. Zaměřujeme se na datové integrace a outsourcing. Potřebujeme pomoct hlavně s backendem. Na frontendu ale stagnovat nebudete, občas budete pracovat i s ním. Pokud jste klasický PHP vývojář a přemýšlíte, jestli neskočit do JS, tohle je super příležitost. Nebudete přeskakovat z projektu na projekt. Můžete se plně ponořit do jednoho projektu tak, aby vás vaše práce bavila. Ideální je pro nás seniornější kandidát, ale jsme otevření i šikovným juniorům. Chcete se podílet na zajímavějších projektech, než je tvorba e-shopů? U nás stoprocentně zažijete vlastní rozvoj, osaháte si nejnovější technologie a nudit se rozhodně nebudete. Co u nás budete dělat: • Vyvíjet a implementovat integrační platformy • Budete stavět procesy, které zajistí automatizaci a digitalizaci našich klientů • Programovat budete primárně v Node.js (Express.js) • Pracovat s databází MySQL, MongoDB • Stavět veřejné API, které bude sloužit pro komunikaci s e-commerce • Každý den v 9 ráno máme společný stand up meeting, kde shrneme, na čem společně jsme

Proč pracovat zrovna u nás? • Nabízíme HPP nebo IČO dle vašich potřeb • Dostanete motivující mzdu s možným navýšením tak abyste byli spokojení • Nejsme žádný korporát a zakládáme si na přátelských vztazích, kde každého člena našeho týmu podporujeme v jakékoliv situaci i mimo práci • Pracujeme jako tým (žádná one-man show) • Poskytneme vám naše jedinečné know-how a prostor ukázat, co ve vás je • Stanete se součástí vývoje našich IT produktů • Budete spolupracovat nejenom s českými, ale i se zahraničními startupy • Zajistíme vám školení a kurzy dle vašich potřeb a požadavků • Máme zajímavé a složité projekty, kde určitě nebudete cítit rutinu • Nabízíme vám možnost kariérního růstu, kde byste mohl dostat na pozici teamleadera • Nebudete přeskakovat z projektu na projekt, můžete tak vést celý projekt od začátku až do konce • Možnost home office jednou za týden hned na začátku • Remote spolupráce po zapracování • Pružná pracovní doba, kde si vás nehlídáme, hlavně, abyste byl k sehnání v průběhu dne • Pohodlné open space kanceláře se zařízenou kuchyňkou a občerstvením • Ping pong a kulečník, kde si můžete aktivně odpočinout a udělat si přestávku • Relaxační prostory, kde budete mít vlastní soukromí • Parkování a zastávka hned vedle • 5 týdnů dovolené • Možnost uplatnění pro šikovné juniory • Nástup ihned nebo dle domluvy • Sídlo společnosti v Hradci Králové

Požadavky na zaměstnance

• Zkušenosti s programováním v Node.js (Express.js) • Orientaci v databází MySQL nebo MongoDB • PHP (Symfony) a některé frontend frameworky jako Rect.js/Vue.js/Angular jsou NICE TO HAVE • Výhodou je také zkušenost s tvorbou API (REST/GraphQL)