Kurátor / kurátorka pro mládež v odboru sociální péče

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kurátor / kurátorka pro mládež v odboru sociální péče (odd. sociálně-právní ochrany dětí)

Městská část Praha 13
Úřad městské části Praha 13
vyhlašuje 24. 1. 2023
v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
a o změně některých zákonů
výběrové řízení na obsazení pracovního místa
KURÁTOR/KA PRO MLÁDEŽ
v odboru sociální péče (odd. sociálně-právní ochrany dětí)

Více informací o úřadu naleznete na www.praha13.cz.

Druh práce:
Činnosti spojené s výkonem sociálně-právní ochrany nezletilých dětí do 18 let věku
v rozsahu stanoveném zák. č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí.

Jiné výhody

• pracovní poměr: na dobu neurčitou
• platová třída: 11 (dle NV č. 341//2017 Sb,. o plat. poměrech zam. ve veř. službách
a správě v platném znění) + osobní příplatek

Benefity:
• zaměstnání u stabilního zaměstnavatele se zaručeným termínem výplaty
• přátelský kolektiv
• příjemné, moderní pracoviště na Slunečním náměstí
• přímo na stanici metra B „Hůrka“
• 5 týdnů dovolené
• 6 dní indispozičního volna (tzv. sick days)
• 2 dny volna v kalendářním roce na samostudium
• možnost individuálního nastavení pracovní doby (na pracovištích, kde je to možné)
• školení
• stravenky
• příspěvek na penzijní pojištění
• příspěvky při životních a pracovních výročích
• příspěvek na dětskou rekreaci
• možnost rekreace ve vlastním rekreačním zařízení ve Vrchlabí

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Přihláška musí obsahovat:
• jméno, příjmení, titul
• datum a místo narození
• státní příslušnost
• adresa trvalého pobytu
• číslo občanského průkazu
• telefonický kontakt
• datum a podpis

K přihlášce je nutno připojit:
• strukturovaný profesní životopis
• doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (úředně ověřenou kopii)
• výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál nebo úředně ověřenou kopii)
• popř. osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních

Přihlášku s požadovanými doklady, v obálce označené „Výběrové řízení - OSP kurátor/ka pro mládež“ doručte nejpozději do 9. 2. 2023 na adresu:

Odbor-kancelář tajemníka
Ing. Jaroslav Mareš
Sluneční nám. 2580/13
158 00 Praha 5

Kontakt osoba:
Jana Moravcová - personalistka
Tel.: 235 011 236

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
nebo vyšší odborné vzdělání humanitního zaměření (obory zaměřené na sociální
práci v souladu s ust. § 110 z. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v plat. znění)
• dosažení 18 let věku
• občan ČR
• nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk
• svéprávnost
• bezúhonnost
• schopnost jednat s lidmi, empatie

Výhodou:
• praxe v obdobné pozici

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více