Senior Projektant pro Zabezpečovací systémy

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Mzda: 100000.00 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrh technického řešení projektu, vypracování projektové dokumentace a technické specifikace projektu)
* autorizace projektových dokumentací
* komunikace se zákazníkem (analýza požadavků zákazníka, konzultace technického řešení)
* komunikace s kolegy ve firmě i s externími partnery
* řízení skupiny projektantů i odborných týmů
* organizace a řízení projekčních prací, koordinace činností
* autorský dozor na stavbě, účast na kontrolních dnech u zákazníka
* kontrola projektové dokumentace
* vedení stavebního deníku

Jiné výhody

* zázemí jedné z nejvýznamnějších společností ve svém oboru
* zajímavá práce ve stabilním kolektivu
* možnost odborného rozvoje v oboru
* pružná pracovní doba
* služební vůz pro soukromé užívání
* zaměstnanecké benefity (13. mzda, 5 týdnů dovolené, karta multisport, firemní dny, roční odměny, stravenkový paušál, pojištění odpovědnosti)

Požadavky na zaměstnance

* autorizace v oboru Technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení
* osvědčení o odborné způsobilosti dle §7 nařízení vlády 194/2022 Sb.
* znalosti bezpečnostních systémů PZTS, EPS, CCTV, EKV, ERO, SK, IT techniky
* znalost související legislativy a norem
* znalost práce se SW pro projektování
* schopnost řídit tým, vést jednání
* chuť dále rozvíjet své znalosti v oboru bezpečnostních technologií
* flexibilita, pečlivost, ochota cestovat
* řidičský průkaz sk. B