Pomocný/á kuchař/ka - Vojenský útvar Štěpánov (6 hod/den)

Místo práce: Horní Štěpánov (informace o místu práce: Horní Štěpánov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pravidelné ranní směny od PO – PÁ v čase 6:30 – 13:00 hod, volné víkendy a svátky budete pomáhat kolegům kuchařům s přípravou teplých i studených jídel – čištění zeleniny, obalování a smažení potravin, příprava příloh a polévek vydávání jídel v kolektivu zákazníkům úklid kuchyňských prostor

peníze jsou na Vašem účtu vždy do 5. dne v měsíci oběd za 30,- Kč certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže Chef´s Cup MultiSport karta – zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony zvýhodněné tarify u O2 Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o. Vojenský závod Štěpánov, Nádražní ul., 783 13 Štěpánov u Olomouce

Požadavky na zaměstnance

bude se vám hodit praxe na pozici pomocné/ho kuchařky/e a pokud máte zkušenost v závodním stravování, máte plusové body vyučení v oboru – výhodou