Projektový manažér - energetika a teplárenstvo

Inžinier údržby, Energetik, Projektový manažér, Elektrotechnik, Elektrotechnický inžinier

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správcovská spoločnosť hľadá samostatného, technicky zdatného kolegu, ktorý bude komplexne zodpovedný za vedenie projektov v oblasti výroby a distribúcie energie z obnoviteľných zdrojov. Jeho hlavnou úlohou bude zodpovednosť za projektové riešenie zavedenia inovatívnych systémov vyrábajúcich a dodávajúcich elektrickú energiu, napojenie na elektrické rozvody nehnuteľnosti alebo distribučnú sústavu.

Úspešného kandidáta motivuje riešiť a prijímať nové výzvy a prekonávať prekážky. Je si vedomý, že úspech nedosahuje sám, ale v spolupráci so svojim kolegami. Zároveň sa chce učiť novým veciam a vzdelávať sa.

• príprava plánovanie, riadenie a koordinovanie zverených projektov
vo všetkých fázach;
• zodpovednosť za dodržiavanie schválených termínov a rozpočtu,
reportovanie o stave projektu,
• koordinácia prác dodávateľov pri realizácia projektov,
• kontrola kvality vykonaných prác na stavbe,
• zodpovednosť za dodržiavanie termínov, zmluvných lehôt a
postupov,
• odsúhlasovanie nákladov projektu, faktúr a tvorba a správa
odberateľskej fakturácie,
• zastupovanie spoločnosti na technických a obchodných
rokovaniach, spolupráca s projektantmi, dozorom stavby,
• zabezpečenie všetkých požadovaných skúšok, revízií a
zodpovednosť za uvedenie celku do prevádzky,
• spolupráca so správcami nebytových priestorov v oblasti
energetiky,
• zodpovednosť za hospodárne využívanie energie v budovách,
• kontrola kvality dodávky energie,
• kontrola jednotlivých energetických zariadení, plánovanie ich
údržby,
• pravidelný monitoring nákladov na jednotlivé energie a realizácia
opatrení na zníženie spotreby.

Jiné výhody

- veľký priestor pre sebarealizáciu
- rozširovanie svojej profesionálnej odbornosti v oblasti riadenia
projektov, energetiky, teplárenstva, obnoviteľných zdrojov
- koncoročné odmeny podľa výsledkov spoločnosti
- zaujímavý sociálny program
- zabezpečenie a poskytnutie ubytovania

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupňa
Zaměření, obor: Technika, elektrotechnika, energetika, prípadne iné technické vzdelanie
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
3 let
Obor: • vysokoškolské vzdelanie v technickej oblastikúsenosti v oblasti energetiky – realizácia fotovo

• prehľad v oblasti energetiky, teplárenstva a TZB
• skúsenosti v oblasti projektového manažmentu
• skúsenosti s vedením obchodných rokovaní
• samostatnosť, iniciatívnosť
• odolnosť voči stresu
• zodpovedný prístup k práci
• profesionálne vystupovanie
• aktívny vodič
• organizačné, komunikačné , prezentačné schopnosti
•strategické a koncepčné myslenie