Chcete se vypracovat z obchoďáka na managera?

Hledaná pozice

Obchodní zástupce, Obchodní ředitel, Obchodní manažer

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OBCHODNÍK s možností růstu na Obchodního a marketingového managera (m/ž) s NJ

• Chcete si vybudovat své obchodní oddělení?
• Máte zkušenosti s obchodem a děláte ho s nadšením?
• Chcete u nás naplno využít svou znalost němčiny při jednání s klienty?
• Upřednostňujete dlouhodobé projekty?
• Jste kreativní a budete se rád/a podílet i na marketingu společnosti?

Pokud ano, těšíme se na Vás.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
• Budete mít na starosti oddělení obchodu a marketingu.
• Obchod – vaším úkolem bude akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí.
• Marketing - budete se podílet na externí prezentaci společnosti, poptávky po produktech. Tvorba propagačních materiálů.
• Jedná se o práci převážně v Německu a z menší části v ČR.

Váš výsledek práce bude splněný obchodní plán firmy. Rostoucí poptávka po produktech společnosti.

Bez čeho se u nás neobejdete?
• Německý jazyk (min. B2).
• Řidičský průkaz sk. B.
• Znalosti na úrovni SŠ
• Prokazatelné výsledky z předchozích pracovních pozic.
• Uživatelská znalost práce s PC.

Jiné výhody

Proč pracovat právě u nás?
• U nás naplno využijete svůj potenciál.
• Je to práce v ČR a v DE. Jde o novou pozici, můžete si vše nastavit od začátku. Příležitost k nastavení vlastní vize, na základě vlastních zkušeností.
• Máte možnost si vybudovat své vlastní oddělení.
• Férový šéf. Osobnostní rozvoj. Stabilní a přátelský tým, který Vás podpoří v začátcích.
• Jsme společnost, která se neustále vyvíjí a posouvá. Rozhodně nechceme usnout na vavřínech a pořád hledáme prostory ke zlepšení.
• ALMARK je česká stavební společnost, působící na trhu 15 let a většinu zákazníků má v Německu. Jsme tým lidí, který si zakládá na poctivě odvedené práci. U nás najdete lidský a spravedlivý přístup.

Jme tým, který si nehraje na „velké šéfy“, a zakládá si na transparentní a jasné komunikaci. Přidáte se k nám?

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské I. stupně, vysokoškolské II. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz
B