Obchodně technický specialista

Hledaná pozice

Místo práce: Karlovarský kraj

Mzda: 40000 - 55000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

navazování a udržování kontaktů se zákazníky v daném regionu s cílem prodeje výrobků (Karlovarský, Ústecký a Plzeňský kraj – bez Plzně)
spolupráce se stávajícími zákazníky
technicko-poradenská činnost na stavbách, poskytování pomoci při výběru optimálních řešení
budování dlouhodobých partnerských vztahů s dodavateli
práce v CRM a registru staveb
vytváření dobrého jména společnosti na trhu

zajímavou nestereotypní práci v silné společnosti s mezinárodním zázemím
možnost seberealizace a sebezdokonalování
pestrou škálu firemních benefitů (auto i pro soukromé účely, dovolená 5 týdnů a další)
odměnu odpovídající vykonané práci včetně atraktivních bonusů
pracovní smlouvu na dobu určitou (6-12 měsíců), poté prodloužení na dobu neurčitou.

Datum nástupu dle dohody
Místo pracoviště: region Západní Čechy

Požadavky na zaměstnance

min. středoškolské vzdělání, AJ výhodou
technické cítění a kreativitu
znalosti a zkušenosti získané v rámci dosavadní práce v obchodní činnosti
snadné navazování kontaktů, komunikativnost
znalost práce na PC (zejména s nástroji MS Office)
řidičský průkaz skupiny B