IT Recruiter

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Integra Czech Republic, s.r.o. hledá nové kolegy na pozici IT recruiter. Místo výkonu práce: Integra Czech Republic, s.r.o., Sukova 4, Brno, 602 00 • Chcete dostat příležitost? Rádi komunikujete s lidmi a zajímají vás technologie? Máme pro vás ideální možnost, jak tyto oblasti skloubit. Budete hledat ty nejpovolanější IT specialisty pro řadu prestižních i méně známých, ale o to zajímavějších společností. • Práce máme čím dál víc, proto rozšiřujeme tým o nové nadšence. Nemusíte mít roky praxe. Stačí jen chtít na sobě pracovat a dále se vzdělávat. V čem si nejste jistí, to vás rádi doučíme. V čem se naopak cítíte silní, v tom vás budeme podporovat. • Podívejte se na naše webovky a přečtěte si, co děláme Co vás čeká a nemine? • Aktivní průzkum trhu, oslovování a komunikace s IT specialisty • Pravidelná práce s LinkedIn a dalšími sociálními sítěmi • Administrativní činnosti spojené s náborem • Telefonická komunikace • Spolupráce s obchodním oddělením • Občasná komunikace v anglickém jazyce

Proč právě s námi? • Neustále se rozvíjíme, díky čemuž vznikají nové příležitosti, jak se můžete realizovat • Firemní teambuildingy (a je jich hodně) dostávají v našem pojetí nový rozměr • Podařil se nám vybudovat kolektiv, který se rád potká i o víkendu • Kanceláře máme v samém centru Brna • Ceníme si každého, kdo bude pečovat a rozvíjet naši kulturu a firemní hodnoty • A pak klasika: možnost práce na home office nebo MultiSportka po zkušebce

Požadavky na zaměstnance

Zapadnete mezi nás pokud: • Se nebojíte komunikovat (písemně, telefonicky, f2f) • Zvládnete práci s naším CRM (ještě se nenašel nikdo, kdo by to nedal) • Rádi pracujete v týmu, ale nevadí vám ani samostatné rozhodování • Chcete mít vliv na výši své odměny a máte drive • Rychle se adaptujete na změny a nesloží Vás prvotní neúspěch • Nebojíte se využít svoji kreativitu a dát najevo svůj názor • A rozhodně u nás využijete znalosti z IT nebo HR marketingu