LÉKAŘ/ka RADIOLOG - kariérní šance v Praze s možností flexibilního úvazku!

Hledaná pozice

Místo práce: Kolín (informace o místu práce: Kolín)

Mzda: 110 000–170 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší soukromé zařízení s klinikami po celé ČR poskytující ambulantní lékařskou péči klade důraz na profesionalitu a individuální péči v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici lékař/ka - radiolog/žka. Možnost flexibilního úvazku dle potřeby. Náplň práce: -Léčebná /preventivní péče pro současnou klientelu privátního zdravotnického zařízení -Individuální poradenství konzultace výsledků vyšetření vč. návrhů další léčby -Provádění vyšetření s rentgenem ultrazvukem a magnetickou rezonancí -Vedení lékařské dokumentace (fyzicky i elektronicky) -Příprava lékařských zpráv doporučeních receptů -Práce v interním elektronickém systému -Spolupráce se sestrou Požadavky na kandidáta: -VOŠ/VŠ vzdělání radiologického směru -Odbornou a zdravotní způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb. -Zkoušky na SUJB ohledně radiační ochrany velkou výhodou -Příjemné vystupování vůči kolegům a klientům -Výbornou znalost českého jazyka a pokročilou znalost anglického jazyka z důvodu i zahraniční klientely na klinice Nabízíme: -Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy -Motivující finanční ohodnocení + čtvrtletní motivační složky mzdy -Zaměstnanecké benefity v různých oblastech (nadstandardní zdravotní péče kultura relaxace a wellness i pro rodinné příslušníky) -5 týdnů dovolené -5 dní sick days -Hodinová sazba od 1000-/hrubého -U nás budete mít čas na svou rodinu i koníčky - nepracujete na noční směny máte volné víkendy i svátky! -Možnost profesního růstu -Možnost volby typu zaměstnaneckého poměru -Pravidelnou pracovní dobu dle přednastaveného diáře lékaře