Moderní Realitní makléř

Hledaná pozice

Místo práce: Beroun (informace o místu práce: Beroun)

Mzda: 30 000–120 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našich řad kolegu či kolegyni na pozici Moderní Realitní makléř pro oblast Praha-západ,Beroun, Kladno, Příbram, Rokycany a Rakovník (praxe není podmínkou, splnění předpokladů pro nový realitní zákon pro tebe zařídíme! Nový realitní zákon pomáhá zvýšit kvalitu makléřů a my jsme na něj připraveni – neměj strach vstoupit do světa realit!). Pozice je určena i pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti v realitách. Náš propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie ti pomůže se všemu naučit. Důležité je umět porozumět klientům a dokázat jim pomoci. Naučíme Tě, jak prodávat v krizi.

-pozici v rámci velmi úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti -možnost seberealizace a mimořádného osobního úspěchu -komplexní zaškolení -perspektivu pro kariérní růst -velmi nadstandardní platové podmínky (práce na ŽL) -provizní způsob ohodnocení vlastní práce -provizní způsob ohodnocení v rámci spolupráce s hypotečním centrem -další benefity z obchodních výsledků

Požadavky na zaměstnance

-obchodního ducha, chuť pracovat -flexibilitu a chuť učit se novým věcem -rozhodnost a organizační typ člověka, kterému nechybí zdravé sebevědomí -aktivně budete vyhledávat nové obchodní příležitosti a podílet se na realizaci nových projektů -komunikační dovednosti -týmového ducha -příjemné vystupování -ambicióznost

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více