Číšník/Servírka v Backstage Bar & Restaurant u O2 areny

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podle nastavených standardů budete pečovat o naše hosty – konverzovat, prezentovat naši nabídku plnou moderních gastro zážitků, obsluhovat hosty v rámci snídaní, obědů a večerního provozu ala carte, vyúčtovávat objednávky apod.
• Průběžně se budete vzdělávat v oblasti vína a alkoholu. S partou přátelských kolegů budete degustovat nová menu naší kuchyně a podílet se na nových inovativních nápadech.
• Budete součástí týmu originálního konceptu.
• Společně s Vámi vybudujeme hravou, pulzující a sebevědomou restauraci ideální pro pracovní obědy či večeři s přáteli.

Jiné výhody

• Řádnou smlouvu na HPP s TOP podmínky.
• Bonusy v podobě service charge z banketových akcí.
• Tips z hotovosti ihned po směně a z karetních transakcí jednou za měsíc.
• Zaplacené víkendy, svátky, přesčasy a noční směny.
• Pokud vše dobře funguje – 13.plat.
• 25 dní dovolené.
• Příspěvek na stravování ve vlastní kantýně, nápojový balíček zdarma.
• Postaráme se o Vaši uniformu a pracovní obuv.
• Zvýhodněné zaměstnanecké ceny na ubytování ve všech hotelech značky Marriott International Hotels po celém světě.
• Možnost parkování.
• Test stay – 1x za rok si užijte pobyt v hotelu jako jeho hosté.
• 2 dny sick days za rok.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Zdarma školení, která povedou ke zvyšování a prohlubování Vaší kvalifikace.
• Flexibilita při plánování směn - respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.
• Kvalitní a moderní pracovní prostředí, přátelské vedení.
• Možnost stát se součástí unikátního projektu. STAGES HOTEL Prague získal prestižní ocenění Stavba roku 2022 a byl vyhlášen nejlepším franšízovým hotelem sítě Marriott International Hotels za rok 2022.
• Díky tomu, že jsme dceřinou firmou společnosti PPF Group, nabízíme také řadu speciálních výhod u sesterských firem ve skupině:

Zlevněné telefonní tarify od O2, v rámci tarifu O2 Family, a to až pro 8 čísel.

Zvýhodněnou sazbu hypotéky a spořících účtů u Airbank.

Výrazné slevy na pohonné hmoty u čerpacích stanic Shell.

Slevu 50% na měsíční předplatné na televizní videoportál VOYO.

Požadavky na zaměstnance

Originální koncept, moderní interiér, roztančená otevřená kuchyně a rock´n´roll na talíři. K tomu navíc vnitřní atrium plné zeleně a prostorná piazzetta kolem restaurace utváří jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Chcete být součástí našeho BACKSTAGE BARu & RESTAURANTu?

Víte, co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti a že jste ve svém oboru rozhodně ještě nedosáhli svých limitů?

Chcete mít jasné pracovní podmínky, férového zaměstnavatele a být za svoji práci dobře oceněni?

Pošlete nám svůj životopis a pár slov o Vás, kde shrnete svoje zkušenosti a my se Vám ozveme.

POŽADUJEME:

• Parťáka, kterého těší hostům dopřávat skvělé gastro zážitky.
• Pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který se rád učí novým věcem a chce se ve svém oboru rozvíjet.
• Zodpovědného, dochvilného a samostatného člověka s chutí do práce a přílivem energie.
• Člověka s příjemným vystupováním, který umí pracovat a komunikovat v rámci restauračního týmu.
• Zdravě sebevědomého profesionála, který se nebojí mluvit v angličtině či dalším jazyce.