Hledá se fullstack v rámci Javy a Angularu

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Mzda: 85 000–135 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do ryze české firmy, která má v zádech silného investora hledáme nového kolegu. Zabýváme se vývojem softwaru oblasti e-commerce a dalších odvětvích. Naše prostředí je neformální, kde panuje velmi přátelská atmosféra. Pojď s námi měnit dějiny českého online tržiště! Náplň práce: * Základem našeho frontendu je Angular, který se snažíme udržovat v nejnovější verzi (ale pokud umíš React/Vue a nevadí se naučit něco nového, tak se nám Ozvi! :) * Na backendu běží Java, Spring Boot s PostgreSQL, Elastic Search a další databáze, jako např. RabbitMQ jako message hub pro asynchronní komunikaci mezi službami * Komunikujeme skrze Jiru a dáváme si to na 14denní sprinty * Chceme jít stále kupředu, a proto se u nás setkáš i se CI/CD procesy, Dockerem, Kuberetes a Gitlabem v rámci deploymentu a automatizace

* HPP úvazek na dobu neurčitou nebo možnost spolupráce na IČ * Hybridní režim docházení do kanceláře (věříme, že výsledky jsou důležitější než každodenní docházení) * Víceméně dle seniority nabízíme full-remote možnost spolupráce, kterou u nás využívá mnoho našich spokojených zaměstnanců * 5 týdnů volna za rok s možností home office dle potřeby * Multisport kartu a Cafeterie * Fíremní tarif, zvýhodněný program pro nákup elektroniky a zboží v českých e-shopech * Výuka angličtiny plně hrazená firmou * Vstupenky na konference, meetupy a individuální kurzy dle tvého výběru během roku

Požadavky na zaměstnance

Vaším úkolem, pokud se jej rozhodnete přijmout bude: * Pracovat na APIčkách a pečlivé vedení dokumentace * Java – Hibernate a Spring * JavaScript – Angular, HTML a CSS * Znalost Docker, Kubernetes, PostgreSQL a ideálně Gitlab i CI/CD procesy * ElasticSearch