Back Office Assistant/Event Coordinator

Místo práce: Praha-Nové Město (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s organizací akcí a dokážete samostatně pracovat? Hledáte navíc práci na part time s možností flexibility a home officu až polovinu pracovního času? Rádi byste pracovali pro malou moderní poradenskou společnost poskytující služby rodinným firmám? Pokud vás láká spojení administrativy a organizace eventů, tak nás určitě kontaktujte. Práce probíhá na ŽL nebo na dohodu na poloviční/zkrácený úvazek, nastavení spolupráce je tak o společné dohodě. Co na této pozici budete dělat: - Podporovat majitele společnosti po administrativní stránce - Podílet se na přípravě podcastů – domlouvat termíny s hosty, přepisy, publikace a správa Audioboom - V poradenské kanceláři budete dolaďovat prezentace na školení, koordinovat schůzky s klienty, spravovat firemní LinkedIn profil a další ad-hoc úkoly - V oblasti koučinku budete koordinovat termíny s klienty, komunikovat s nimi a řešit fakturace - Dále budete připravovat a organizovat eventy (komunikovat s partnery, předávat podklady a koordinovat je s dalšími institucemi, komunikovat s marketingovou agenturou, účastnit se jednání a pořizovat zápisy a distribuovat, koordinovat schůzky přípravného výboru a vést zápisy, vést výběrová řízení na dodavatele, atd.

- Zázemí moderní menší společnosti v centru Prahy - Práci se značnou mírou samostatnosti a flexibility - Práce na zkrácený úvazek na ŽL nebo na DPČ

Požadavky na zaměstnance

- Předchozí zkušenost s organizací eventů - Samostatnost, pečlivost, schopnost operativně řešit nenadálé situace a velmi dobré organizační schopnosti - Angličtinu na komunikativní úrovni - Možnost zpočátku docházet do kanceláře pravidelně a po čase lze pracovat z 50 % na home office