Policista/ka na dopravním inspektorátu v Jeseníku + bydlení

Hledaná pozice

Místo práce: Jeseník (informace o místu práce: Jeseník)

Mzda: 34400 - 40000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace – jako policista budete od poškozených a od svědků zjišťovat informace a řešit konfliktní situace
• Střelné zbraně – jako policista budete pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici
• Rychlá jízda – ve službě budete řídit služební auta, a když bude potřeba rychle zasáhnout, pojedete na „majáky“
• Bojová umění – naučíme vás jak se účinně bránit a chránit sebe i své okolí
• Právo – budete kontrolovat dodržování zákonů a stanovovat právní kvalifikaci skutků
• Administrativa – naučíte se vyplňovat formuláře, informační systémy a vytvářet trestní a přestupkové spisy
• Auta a motorky – jako policista na dálničním oddělení nebo na dopravním inspektorátu budete řídit rychlá auta a motorky a hlídat bezpečnost a plynulost na silnicích
• Zvířata – po získání zkušeností můžete dělat psovoda a se služebním psem vyhledávat pachové stopy pachatelů a ztracených osob
• Počítače / Informatika – až získáte zkušenosti, můžete řešit IT kriminalitu
• Finance – zpočátku budete řešit pokuty, později třeba daňovou kriminalitu a úpadkové delikty

NAŠEL JSTE SE NĚKDE ?
JSTE OBČAN ČESKÉ REPUBLIKY ?
MÁTE MATURITU ?
JSTE TRESTNĚ BEZÚHONNÝ ?
ŘEKL JSTE 4 X ANO ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME

POSKYTNEME VÁM JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU
• Jistota platu – výhoda státního zaměstnavatele, u kterého vám nehrozí, že byste nedostal plat v termínu nebo dokonce vůbec
• Finanční jistota – plat v plné výši v době pracovní neschopnosti a v době ošetřování dítěte mladšího 10 let
• Jistota růstu platu – pravidelné a automatické navyšování platu podle odsloužených let
• Jistota místa – po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou, možnost zůstat policistou až do věku 65 let
• Finanční benefit po 6 měsících od nástupu – nezdaněný NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč
• Finanční benefit po ukončení služ. poměru – jednorázové odchodné už po 6 letech služby
• Finanční jistota po ukončení služ. poměru – doživotní výsluha už po 15 letech služby
• Výhody pro dostatečnou relaxaci a odpočinek – 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních
• Další benefity – finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)
• Široké možnosti kariérního růstu – po získání zkušeností na základním útvaru, možnost přejít například na službu kriminální policie a vyšetřování, na oddělení služební kynologie, stát se kriminalistickým technikem, operačním důstojníkem atd. atd.
• plat po dobu přípravy na výkon služby příjem 30.000 Kč
• po nástupu do výkonu služby 34.400 Kč
• po 3 letech příjem až 40.000 Kč

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti z dopravy? Uplatněte se jako policista dopravní policie. Můžete kontrolovat nebezpečné a nedisciplinované řidiče a tím přispět k bezpečnosti na našich silnicích. Znáte zákon o silničním provozu? Budete kontrolovat jeho dodržování a řešit nedodržení. Budete také pomáhat lidem například při dopravních nehodách. Pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňujete požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby Vás naučíme. Na Jesenicku kromě zaměstnání vám nabídneme i bydlení - přednostní pronájem městských a obecních bytů.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více