Specialista logistiky pro zákazníky

Hledaná pozice

Místo práce: Stříbro (informace o místu práce: Stříbro)

Mzda: 45000 - 65000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost v zákaznickém servisu a v řešení logistiky?

Hledáte dynamickou pracovní pozici a vyhovuje Vám mít možnost neustále se učit nové věci a posouvat se dál? Chcete pracovat pro špičkovou společnost mezinárodního charakteru?

Na této pozici můžete očekávat:

* Koordinaci dodávek k zákazníkovi pro zajištění včasného dodání zboží
* Jednání se zákazníkem, zejména k vyjasnění požadavků ze strany zákazníka
* Komunikaci s výrobním oddělením a ostatními odděleními za účelem koordinace plánu výroby
* Včasné řešení vzniklých problémů
* Komunikaci s dopravcem pro zajištění dostupnosti kamionů
* Dlouhodobé hodnocení a plánování vytížení nákladních vozidel a výrobních kapacit

Jiné výhody

- 5 týdnů dovolené
- Smlouva na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
- Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
- Flexipass - 400 Kč/měs.
- Obědy zdarma
- Služební notebook a telefon
- Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové kurzy, odborná školení
- Firemní akce
- Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
- Možnost kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

- Praxe na obdobné pozici v oblasti logistiky či zákaznického servisu
- Zkušenost z výrobní společnosti
- Zkušenosti v automotive velkou výhodou
- Pokročilá znalost MS office Excel
- Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na komunikativní úrovni