Město Dačice - kolega/kolegyně na odbor dotací a investic

Hledaná pozice

Místo práce: Dačice (informace o místu práce: Dačice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po mnoha a mnoha letech ve službě odchází do zaslouženého důchodu náš skvělý kolega. A my za něj hledáme náhradu – ideálně stejně tak skvělou. Tahle pozice je snad všechno, jen ne nudná. Na našem odboru se přeměňují záměry a nápady v realitu. Denním chlebem je fyzický dohled na stavebními akcemi včetně jejich přípravy, nebo také dennodenní komunikace se zhotoviteli, taky řešíme pořád samé telefonáty a tak. Proto je potřeba rozumět si poměrně dobře s počítačem. Tabulky, rozpočty, projekty, změny – to je naše. Taky vybíráme zhotovitele, spolupracujeme s projektanty na přípravě projektové dokumentace, dohlížíme nad realizacemi, tvoříme výhledy, hlídáme rozpočty. A když na náš vykoukne nějaká dotace, snažíme se jí mermomocí získat, což se nám poměrně dobře daří.

Práce na odboru dotací je prostě jiná, v mnohém boří mýty a předsudky o práci úředníka. Je pestrá a rozmanitá, zároveň i náročná a čas od času, vlastně poměrně často testuje náš centrální nervový systém. Pro nás všechny je však svým způsobem obohacující. Je totiž moc fajn pocit zažít a hmatatelné vidět výsledky své práce.

Pokud máš o tvé budoucí práci podobnou představu, stav se k nám na odbor dotací a investic na starém zámku (ul. Krajířova 27). Prohodíme společně pár slov, nastíníme ti, co by tě u nás čekalo a pokud si vzájemně sedneme, kdoví, třeba se staneš právě ty členem našeho týmu.

Na oplátku pro tebe máme připravenou celou nůši benefitů, abychom ti nebyli nic dlužni. Tvá mzda bude začínat minimálně na 25.280 Kč (což je 11. platová třída) a pokud ti to půjde, rádi ti ho navýšíme. Na oběd můžeš využít našich stravenek, ze sociálního fondu ti pak rádi uhradíme třeba wellness. Pokud onemocníš, můžeš čerpat až 5 dní sick days. Abys byl stále v obraze, není problém pravidelně se školit ve tvém oboru. Pracovní doba je u nás pružná a pět týdnů dovolené se fakt hodí. Taky jsme poměrně přátelští – což snad poznáš při tvé osobní návštěvě.

Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

Samozřejmě na tebe musíme mít pár obligátních požadavků –> abys mohl/a podat přihlášku, musíš:
• mít vzdělání stavebního zaměření, nebo alespoň 3letou praxi ve stavebnictví či obdobně,
• být bezúhonný/á a způsobilý/á k právním úkonům, jinak to prostě nejde,
• být státní občan ČR (pokud nejsi, pak musíš mít alespoň trvalý pobyt v ČR a mluvit česky),
• mít řidičák skupiny B – povětšinou jezdíme všude na kole, ale třeba do Budějek už je to fakt z ruky,
Předchozí praxe ve stavebnictví, v čerpání různých dotací apod. ti bude určitě přičtena k dobru.

Stále tě tahle nabídka zajímá? Výborně!
Po tvé návštěvě našeho odboru zbývá už jen pár drobností, a to:
• podat přihlášku, kterou najdeš na www stránkách města, případně ti jí dají kolegyně na personálním oddělení, které určitě sám bez problému najdeš,
• přiložit strukturovaný životopis – ten už má dnes snad každej, jen tě prosíme – popiš skutečně sám sebe, my to stejně poznáme,
• doložit výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců ke dni podání přihlášky,
• jako poslední nám pak musíš doložit ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.