Trenér prodeje s češtinou a angličtinou (100% práce z domova)

Hledaná pozice

Místo práce: Třinec (informace o místu práce: Třinec)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme člověka na pozici: Trenér prodeje s češtinou a angličtinou U nás budete mít na starosti: - Vedení prodejních, produktových a kvalitativních školení určených pro konzultanty call centra. - Analyzování a získávání informací o vzdělávacích potřebách a promítání výsledků do vzdělávacích programů a nástrojů - Provádění koučování s cílem zvýšit uvedené ukazatele prodeje a kvality - Vytváření a aktualizace školicích materiálů, obsahu znalostní báze, příruček, výukových materiálů a dalších materiálů, které jsou nositeli znalostí pro prodejní týmy. - Vývoj metod školení s využitím dostupných řešení pro zvýšení jejich účinnosti a kvality - Spolupráce s oddělením kvality a vedoucími týmů Hledáme právě vás, pokud: - Máte min. 2 roky zkušeností na pozici interního školitele v call centru s vedením prodejních školení, předáváním znalostí a motivací zaměstnanců. - Hovoříte česky na úrovni rodilého mluvčího a Vaše angličtina Vám umožňuje volnou komunikaci v soukromí i v obchodním styku - Znáte prodejní techniky a školicí nástroje nebo máte zkušenosti s telefonickým zákaznickým servisem - Máte praktické zkušenosti s aplikací online školicích řešení Co vám za to můžeme nabídnout? - Atraktivní platové ohodnocení - Práci z domova! - Vysokou míru samostatnosti při plnění úkolů - Mezinárodní prostředí a nekorporátní atmosféru - Příležitost rozvíjet koučovací dovednosti

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více