OBCHODNÍK 21. století

Místo práce: Praha-Josefov (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 50 000–100 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je Allianz pojišťovna, a.s. úspěšně rozvíjející činnost v České republice, hledá kandidáta nebo kandidátku na pozici OBCHODNÍK 21. století. Pro obchodníky a manažery od konkurence máme individuální nástupní podmínky, které Vás ohromí. KDO JSME? • Jsme obchodníci 21. století, kteří využívají moderní technologie jak pro obchod, tak pro práci s týmem. Naši činnost jsme schopni řídit z domova, z chaty či dovolené u moře. • V našich řadách jsou obchodníci s praxí více jak 10 let • Dovedeme podpořit a přivést k úspěchu i kolegy, kteří jsou u nás kratší dobu, jak 12 měsíců NÁPLŇ PRÁCE • Obchodní jednání s klienty • Komplexní práce – uzavřít pojištění vozu umí každý, my Vás naučíme, jak s klientem řešit jeho zajištění, financování bydlení, úvěry, investice a spoření včetně komplexního zajištění pojištění • Akvizice nových klientů • Práce s příchozími klienty do kanceláře a práce s klienty Vašeho nadřízeného POŽADUJEME • Min. SŠ vzdělání s maturitou – PODMÍNKOU • Obchodního ducha • Praxi na pozici obchodníka • Vytrvalost – nevzdáte se hned po prvním neúspěchu • Spolehlivost – na čem se domluvíme, to platí • Správný přístup – hledáte cesty, jak můžete být úspěšný, ne proč být neúspěšný • Férovost - upřednostníte zájmy klienta před svými vlastními zájmy NABÍZÍME • Dovedeme Vás k úspěchu – přesně víme, jak svět finančnictví a pojišťovnictví funguje, vše Vás naučíme • Fixní 30.000 Kč + neomezené motivační provizní ohodnocení • Pro obchodníky a manažery od konkurence máme individuální nástupní podmínky, které Vás ohromí • Inspiraci od úspěšných kolegů • Možnost budování vlastního týmu s pomocí zkušeného kolegy • Flexibilní pracovní dobu • Firemní benefity (13. plat, operativní leasing, MultiSport, slevy na tarify) • Mladý, dynamický a především přátelský kolektiv • Pomoc s klienty a kontakty • Pro práci s klienty či spolupracovníky je možné využívat pobočku nebo nově otevřené oblastní ředitelství • Flexibilní práci – po zapracování kdekoliv, využijete naplno možnost online světa • Nástup možný dohodou • Kancelář na Regionálním ředitelství, Křenova 438/11, 162 00 Praha-Veleslavín Těšíme se na Vás!

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více