Obsluha moderních CNC strojů | Zaučíme na obráběcí centrum

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 35 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte fajn a férovou práci na CNC strojích, které Vás baví? Rádi za sebou vidíte kus odvedené práce, ale chcete za svou snahu také řádnou odměnu? Tak to jste narazil na tu pravou firmu. Hledáme ideálně zkušené CNC operátory, kteří jsou páteří naší společnosti a bez nich to prostě nejde. Proto i když jde o práci, která se neobejde bez nočních směn, dokážeme zaměstnance řádně odměnit a naslouchat jejich potřebám. Zní to jako nabídka pro Vás? Pošlete životopis se svými zkušenostmi, ať víme, s čím pracujeme a domluvíme pohovor. Náplň práce: *budete mít na starost obsluhu CNC centra včetně jeho seřízení *nemusíte umět programovat, ale drobné úpravy jsou potřeba (zaučíme) *kontrola obrobených kusů – práce s měřidly *práce dle technické dokumentace

*dlouhodobá spolupráce na HPP ve firmě, která se žene kupředu a nabírá druhý dech – jsme známý kvalitou, a to jak u našich strojů, tak u zaměstnanců *podpora při nástupu – zaučení od zkušených kolegů, kteří ti budou k ruce s případnými dotazy a vysvětlí ti všechny novinky, se kterými se potkáš *týden dovolené navíc nad zákonný rámec (25 dní) *náborový příspěvek až 50.000 Kč *příplatky za noční směny až 10.000 Kč – víme, že noční nejsou zrovna oblíbené, ale jsou potřeba, a proto se snažíme tento požadavek zaměstnancům vykompenzovat *závodní dotované stravování – nabídka až z 8 jídel *příspěvek na penzijní spoření až 1.500 Kč *zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu a další

Požadavky na zaměstnance

*min. SOU v technickém oboru (zaměření na CNC výhodou!) *zkušenosti s CNC stroji – už jste se s obsluhou CNC frézek, soustruhů nebo dokonce obráběcích center setkal *znalost řídících systémů – ideálně se Sinumerikem od Siemensu, ale pokud znáte Fanuc, Heidenhain, Mazac nebo další nevadí *orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práce s měřidly *ochota práce na 3 směny

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více