IT Architekt se zaměřením na Javu | HPP nebo IČO (80 - 150.000 Kč)

Místo práce: Hlavní město Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 80000 - 150000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přivítáme mezi sebe ostříleného Javistu, který má zkušenosti s architekturou a chce se v ní dál komerčně rozvíjet. Stačí nám komunikativní člověk, co se rád stane součástí naší neformální kultury. Nabídnout toho můžeme spoustu, tak doufáme, že se nám brzy ozvete!

* práce na vývoji a rozvoji komponent pro naše cloudová řešení
* pomoc ostatním členům týmu a profesní vedení týmu vývojářů
* řešení integračních úloh pro bezproblémový přechod našich zákazníků na cloudové řešení
* práce v týmu spolu s vývojáři, projekt managerem, testery, analytiky a konzultanty

* finanční ohodnocení dle seniority, smlouvu na HPP nebo OSVČ kontrakt
* flexibilní pracovní dobu core 9 - 15 hod
* kvartální bonusy nad rámec fixního měsíčního ohodnocení
* přátelské prostředí v celé struktuře firmy – tykáme si
* možnost pracovat na HO 3 dny v týdnu, 2 dny v týdnu on site
* poskytujeme až 30 dnů volna za rok
* stravenky 120,- Kč/den - edenred karta
* moderní kanceláře v centru Prahy (výborná dostupnost, metro “B“ – Anděl)
* relax zóna (šipky, fotbálek, masážní křeslo), možnost parkování pro kola i automobily, sprchu, samozřejmostí je cafeterie/penzijní připojištění/multisport karta

Požadavky na zaměstnance

* komerční praxe v Javě - znalost SpringBoot, Hibernate, OpenJDK
* zkušenosti s MySQL/Percona XtraDB
* uvítáme i Enterprise Architect, Jira, Confluence
* Aj na mírně pokročilé úrovni