Test Automation Engineer

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 45000 - 90000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě v této roli čeká?
- budeš navrhovat, implementovat a realizovat automatizované testy
- návrhy a realizace a údržba funkčních manuálních a integračních testů tě též neminou
- převezmeš zodpovědnost za návrh a údržbu testovacího prostředí na testování chyb
- budeš se podílet na vytváření test case podle testovacího plánu
- za tebou půjde práce s logy a databázemi, zejména vyhledávání a filtrování, například v Kibaně
- analýza výsledků testování, reporting, zpracování dokumentace bude také tvůj pravidelný sport
- budeš spolupracovat s ostatními členy týmu​​

Jiné výhody

Co ti nabízíme?
- ​příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
- prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
- u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
- kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
- v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
- nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, - - čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a - milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Požadavky na zaměstnance

​​​​​​​​Máš praxi v navrhování, implementaci a realizaci automatizovaných testů? Orientuješ se v Seleniu a SoapUI a nejsou ti cizí pojmy Grafana a Kibana? Máš ambice, nebo už dokonce programuješ? Pojďme se sejít a proberme možnosti, jak uplatnit tvé zkušenosti na smysluplných řešeních na Cleverlance projektech v oblasti bankingu a telca.

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?
- využiješ své zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů – bude se ti hodit i znalost principů QA a cyklu vývoje SW
- máš dokladovatelnou praxi s některým z nástrojů pro automatizované testování (např. Selenium/Cypress/​JMeter/SoapUI/Playwright atd.)
- u nás zúročíš své zkušenosti s programováním v jazycích Java / Python / C++ / C# / JavaScript
- budeš mít prostor využít své znalosti psaní testovacích scénářů
- uvítáme i tvé zkušenosti s výkonnostním či zátěžovým testováním
- přijdou ti vhod zkušenosti s nástroji jako GIT, GitLab, Jenkins, Grafana, Kibana apod.
- bez praktické znalosti SQL se neobejdeš
- umíš pracovat v JIRA, Confluence
- zaboduješ znalostí čtení z diagramů UML, EA
- máš schopnost porozumění logice aplikací po funkční stránce
- jsi týmový hráč/ka, máš zodpovědný a aktivní přístup k práci a řešení problémů, samostatnost a smysl pro detail
- ovládáš výborně češtinu/slovenštinu, angličtinu máš na komunikativní úrovni