Manažer/ka interní komunikace

Hledaná pozice

Místo práce: Modletice (informace o místu práce: Modletice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza interních komunikačních nástrojů + definice nových nástrojů, které budou odpovídat potřebám společnosti.
• Plánování a realizace interních kampaní a příprava komunikace pod vedením ředitele oddělení korporátní komunikace a Public Affairs (e-maily, newslettery, plakáty, rozhovory, příspěvky atd.).
• Vytváření a koordinace obsahu pro zaměstnanecký časopis společnosti. Organizace schůzí redakční rady, zápisů z redakční rady a koordinace výroby časopisu, od psaní článků až po grafický obal a distribuci.
• Spolupráce na komunikaci společně s manažerem korporátní komunikace/ tiskovým mluvčím.
• Organizování interních akcí pro zaměstnance.
• Účast na různých interních komunikačních projektech, vyhledávání komunikačních příležitostí, nástrojů atd.
• Každodenní komunikace s PR, HR, marketingovým oddělením atd.
• Sledování vlastních aktivit a aktivit konkurence v souvislosti s interní komunikací.

Jiné výhody

možnost uplatnit své zkušenosti a dále se rozvíjet
• velkou míru samostatnosti
• 5 týdnů dovolené
• možnost využívat flexibilní pracovní dobu
• kantýnu přímo na centrále – dotované obědy za 40 Kč
• dotovanou Multisport kartu za 400 Kč/měsíc
• a další benefity společnosti

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

• Prokazatelnou praxe na pozici manažera/odborníka na interní komunikaci minimálně 5 let.
• Vynikající komunikační (ústní a písemné) a prezentační dovednosti
• Vynikající organizační a plánovací schopnosti
• Znalost angličtiny na úrovni B2 - písemná i ústní komunikace
• Výbornou znalost českého jazyka, gramatiky
• Pracovní znalost MS Office; práce se softwarem pro úpravu fotografií a videí je výhodou
• Řidičský průkaz skupiny "B"
• Zkušenosti s copywritingem a editací
• Zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací a obsahu jsou výhodou.
Osobnostní předpoklady:
• Otevřená komunikace je součástí DNA úspěšného kandidáta
• Vynikající komunikační schopnosti a asertivita
• Přátelskost a schopnost snadno navazovat vztahy
• Přesnost, smysl pro detail
• Kreativita
• Trpělivost a ochota