Java developer v oboru fintech- bez AJ | remote

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jedna z nejznámnějších finančních skupin u nás. Ačkoli se neustále rozšiřujeme, dokázali jsme si zanechat pohodovou neformální atmosféru a budeme rádi, když se k nám přidáte! Důležité pro nás je nadšení a ambice posouvat se dál. Jelikož se jedná o greenfiled projekt, hledáme kolegy, kteří to s námi dotáhnou do konce. Na oplátku můžeme nabídnout velmi atraktivní platové ohodnocení a mnoho dalšího! Náplň práce: * budete pracovat na back-endovém vývoji pro stavbu nové banky * vyvíjí se v jazyce Java spolu s technologiemi Spring Boot * čeká vás webový vývoj pod cloudem * součástí bude práce v agilním týmu spolu s dalšími vývojáři

* nabízíme možnost spolupráce na IČO s velmi lákavým platovým ohodnocením * budete pracovat remote, ale pokud byste rádi, pražské kanceláře vám budou k dispozici * pružná pracovní doba- nastavte si rozvrh jak jen vám to vyhovuje! * Aj na tomto konkrétním projektu není nutná * hledáte-li dlouhodobý projekt, tento tu s námi bude minimálně na další dva roky * práce s moderními technologiemi

Požadavky na zaměstnance

* potřebujeme komerční praxi v Javě a Springu, nejlépe 3 roky a víc, ale šikovné juniory rádi uvidíme, jen jim najdeme jiný projekt * znalost vývoje pod cloudem * samostatné myšlení a touhu rozšířit svoje dosavadní zkušenosti

Inzerující společnost

Jobs Contact Personal, s.r.o., IČO: 03055396

Slovákova 354/5, 602 00 Brno - Veveří

Kontakt
Pavel Fiala