Kapitán/ka zákaznické péče

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Startup Cleany.cz hledá kapitána/kapitánku zákaznické péče! :-)

Jsme mladý a úspěšný startup Cleany.cz - online čistírna a prádelna, která mění zaběhlé pořádky a to jakým způsobem lidé čistí své oblečení! Vyvíjíme si vlastní webovou aplikaci přes kterou si zákazníci mohou objednat naší službu od Prahy až po Bratislavu. Navíc jsme nově otevřeli i několik kamenných poboček v obchodních centrech jako například OC Nový Smíchov, OC Arkády nebo OC Letňany. Věříme, že budoucnost je ve zdravém a ekologickém čištěním na pár kliků!

Máme ambice se stát čistírenským evropským lídrem. Do našeho týmu hledáme parťáky, kteří se nebojí převzít zodpovědnost a chtějí neustále inovovat naši službu. Přidej se k nám a změň, jak lidé čistí své oblečení!

Náplň práce:

-Komunikace se zákazníky společnosti (přímá, pasivní linka i email)
-Proaktivní vyřizování požadavků zákazníků – je třeba poradit, pomoct vyřešit problém či zodpovědět dotazy volajícího zákazníka
-Zadávání a aktualizace dat v interním systému
-Komunikace s ostatními odděleními a externími partnery (dopravci, čistírny, atd.)
-Zabezpečení zpětné vazby od zákazníků pro účely zlepšování kvality služby

Koho hledáme?

-Baví tě pomáhat lidem a poskytnout jim špičkový servis
-Jsi samostatný/á, umíš převzít odpovědnost a nebaví tě monotónní práce
-Na zákaznicích ti opravdu záleží a chceš pomáhat budovat skvělou službu
-Bez problémů komunikuješ se zákazníky, obchodními partnery a kolegy
-Máš spoustu nových nápadů a dokážeš je zrealizovat
-Máš proaktivní jednání a jen tak se něčeho nezalekneš
-Pomůžeš nám s růstem, zlepšováním služby a rozvojem značky
-Umíš si stanovit priority a dotahuješ věci do konce
-Jsi organizovaný/á, umíš přijmout zpětnou vazbu
-Je s tebou sranda :-)

Co nabízíme?

-Práce na HPP a už první smlouvu podepisujeme na dobu neurčitou
-Dlouhodobá práce v ekonomicky stabilní společnosti
-Nástup možný ihned.
-Možnost seberealizace, měnit a vymýšlet nové věci
-Být součástí dynamického a ambiciózního týmu
-Motivační finanční ohodnocení
-Veškeré zázemí a podporu týmu ze všech oblastí (IT, marketing, finanční projektování atd.)
-Flexibilní pracovní dobu s možností home office
-Telefon s neomezeným tarifem
-Být součástí týmu v ČR s možností otevírat i trhy v zahraničí
-Zázemí moderního coworkingu Scottweber se super kolektivem
-Být členem startupové komunity
-Možnost účastnit se zajímavých přednášek a workshopů
-Mentoring
Pizza days! :-)

Chceš se dozvědět o nás víc? Přečti si o nás na:

Nebo si pusť naše video :-) :

Neváhejte nám zaslat vaše CV! Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní schůzku, během které se seznámí s detaily projektu a budou mít možnost získat veškeré informace.