Dělník ve strojírenské výrobě (mzda 27 500 – 32 000 Kč/měsíc)

Místo práce: Hodkovice nad Mohelkou (informace o místu práce: Hodkovice nad Mohelkou)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní práce, obsluha strojů a zařízení
Evidence výroby
Provádění kontroly výrobků
Nabízíme i možnost rozšíření kvalifikace o svářečské oprávnění ZDARMA

Jiné výhody

Nástupní mzdu 27 500 Kč – 32 000 Kč + placené přesčasy
Nástup IHNED do KMENE společnosti TENNECO
Smlouvu na hlavní pracovní poměr
Náborový příspěvek 5000 Kč
13. mzdu
Týdenní pracovní dobu 37,5 hod.
5 týdnů dovolené
Podporujeme zdravý životní styl – u nás dostáváte ovoce každý den ZDARMA, v zázemí možnost využít naši posilovnu, dotované masáže
Stravenkový paušál – 82 Kč čistého za směnu do mzdy
Sodexo karta
Podporu při narození dítěte. Pokud již děti máte, využijte možnost dotovaných táborů pro vaše děti
Odměny při pracovních a životních výročích
Výhodné mobilní tarify
Příspěvek na životní či penzijní pojištění, kulturu a sport
Čisté pracovní prostředí – nová hala, zázemí moderního závodu – nové šatny a sprchy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Společnost vyrábějící výfukové systémy – společnost TENNECO, oceněná prestižním titulem ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2022, rozšiřuje svoji výrobu a pro novou halu hledá vícero kolegů na pozice strojírenských dělníků s nástupem ihned do kmene.
Lokalita Hodkovice nad Mohelkou – 10 min. cesty od Liberce.
Jste šikovný, zručný a hledáte stabilní zaměstnání?
Pojďte a rozšiřte náš tým!

Vhodné i pro absolventy (možnost zaučení)
Fyzická zdatnost a zdravotní stav umožňující práci v třísměnném provozu
Zkušenost na obdobné pozici výhodou
Zručnost, přesnost, samostatnost