React Developer, kterého baví velké věci (60 - 110.000 Kč)

Místo práce: Brno-město (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: 60000 - 110000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Patříme ke světové špičce v návrhu, tvorbě a implementaci rozsáhlých IoT řešení. Jeli jste někdy třeba Eurotunelem pod kanálem La Manche? Tak právě za ním stojí naše společnost. A právě teď hledáme do týmu stejně špičkového React (či Vue) vývojáře. Vaším úkolem bude vývoj (a pokud si troufnete, tak i návrh) front-endové části webové aplikace, která v reálném čase zobrazuje data z jednotlivých HW prvků našich systémů. Jdete do toho?

* Samozřejmě především front-end vývoj.
* Rádi Vám vyjdeme vstříc v míře samostatnosti a zodpovědnosti, kterou s sebou Vaše práce ponese. Bude na Vás, zda budete vycházet z architektury aplikace, kterou naši kolegové využívají nyní nebo zda ji postavíte úplně od začátku – na zelené louce.
* Pokud budete chtít, budete mít možnost vybrat si technologie, frameworky či knihovny, ve kterých budete celý SW tvořit.
* Od nás tak můžete dostat celé zadání nebo postupně pracovat na dílčích částech programu, které postupně povedou k cíli.
* V každém případě bude Vaše role hodně o spolupráci s kolegy. A to jak s českými, tak i s těmi ze zahraničí (Rakousko, Švýcarsko, USA)

* Spoustu zaslouženého volna: 4 týdny dovolené v průběhu roku + volno navíc přes celé Vánoce + 5 sick-days
* 13. plat na konci roku
* Příspěvky na pojištění, spoření nebo stravování
* Možnost dále se vzdělávat za „firemní peníze“
* Šanci poznat svět – pokud budete chtít, můžete se klidně každé 3 měsíce podívat po našich evropských pobočkách.

Požadavky na zaměstnance

* Oceníme především dobré znalosti vývoje v JavaScriptu a TypeScriptu.
* Velkou výhodou pro Vás bude zkušenost z velkého projektu.
* Dnes obecně je celý stack postavený na knihovně React a příbuzných technologiích.
* Díky mezinárodnímu charakteru společnosti je důležitá i komunikativní angličtina.
* A kvůli nutnosti spolupracovat s kolegy oceníme i možnost cca 2x za týden pracovat z našich brněnských kanceláří.