Servisní technik PZTS, CCTV, EPS

Hledaná pozice

Servisní technik

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● servisní zásahy u zákazníka dle servisních smluv a pokynů nadřízeného
● technická pomoc při realizaci nových zakázek (programování výše zmíněných
systémů)
● komunikace se zákazníkem (udržování nadstandardních vztahů se zákazníky)
● pohotovost na telefonu (dle domluvy s kolegy)
● práce v kanceláři (dokončování servisních zásahů, příprava podkladů pro cenové
nabídky a výkaz práce)
● úzká spolupráce v rámci divize a firmy

● zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní české společnosti
● samostatnou odpovědnou práci v malém kolektivu, možnost profesního růstu
● pravidelné firemní akce a teambuilding
● zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka,
mimořádné odměny za dobře odvedenou práci, odměny za držení mobilní pohotovosti,
cestovní náhrady
● obchodní provize v případě zprostředkování nových zakázek
● pracovní prostředky: notebook, mobilní telefon, služební automobil, profesionální
nářadí k výkonu práce
● benefity: odborné vzdělávání, kurzy Anglického jazyka, SICK-TIME, SIM-karta, služební
automobil i služební mobil k soukromým účelům, příspěvek na stravné, nápoje zdarma,
slevy na firemní produkty a služby aj.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
  • Ostatní znalosti
    • Microsoft Office - Mírně pokročilý
    • MS Excell - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
Obor: ● min. 3 roky praxe v oblasti slaboproudu – především zabezpečovací, požární a kamerové systémy

● SOU elektro je podmínkou
● min. 3 roky praxe v oblasti slaboproudu – především
zabezpečovací, požární a kamerové systémy
● zkušenost s poplachovým zabezpečovacím a
tísňovým systémem (PZTS), elektronickou požární
signalizací (EPS), uzavřeným televizním okruhem
(CCTV/VSS), přístupovými a docházkovými systémy
(EKV/EDS)
● zkušenost se softwary pro komunikaci s výše
zmíněnými systémy
● vyhláška č. 50/1978 – min. § 6
● MS Office, Outlook, Internet
● AJ - porozumění technickému manuálu
● ŘP skupiny B (práce obnáší velmi časté řízení vozu)
● časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost,
pečlivost

Výhodou je:
● vyhláška č. 50/1978 - § 9
● autorizace revizního technika
● bydliště Praha, nebo okolí do 60 km
● zkušenosti s grafickými nadstavbami (C4, Alvis,
Winmag)
● zkušenosti se systémy STO (Galaxy Dimension, MB
Secure, Paradox, Texecom, Esser, Shrack, Labor
Strauss, Bosch, Pelco)
● zájem se učit a rozvíjet se profesně