Logistics specialist - Brno/Husovice

Hledaná pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Požadavky na zaměstnance

Pro významnou zahraniční výrobní a obchodní společnost, která působí v oblasti vývoje a distribuce laboratorní techniky a zařízení, hledáme pro kancelář v Brně do logistického týmu vhodného kandidáta/kandidátku do interní logistiky.

Požadavky společnosti:

* SŠ vzdělání - nejlépe logistika, doprava (není podmínkou)
* Alespoň krátká praxe v logistice, skladovém hospodářství apod. - VÝHODOU
* Pozice je vhodná i pro pro čerstvé absolventy SŠ s praxí v logistice při studiu!
* Základní znalost AJ – podmínkou (především písemná forma)
* Analytické schopnosti, prozákaznická orientace
* Komunikativnost, preciznost, flexibilita
* Bydliště Brno

* Nástup možný ihned

Pracovní náplň:

* Práce v malém týmu logistiky
* Kontrola a evidence stavu zásob analytických systémů (SAP)
* Poptávky vůči interním i externím dodavatelům zboží (skladová dostupnost, ceny, licence k instalovaným analytickým systémům) a organizace a zpracování výběrových řízení na dodavatele
* Naskladnění zboží do systému - analytické systémy, tuzemsko
* Příprava podkladů a zpracování reportů (logistické, účetní i prodejní)
* Odpovědnost za zajišťování ekologické likvidace neshodného zboží - analytické systémy, tuzemsko
* Inventury skladu – dohled nad provedením, zpracováním do SAP, vyhodnocením výsledku (přístroje, sklady Brno, část car stocků servisních techniků)
* Každodenní práce se SAPem – úprava a aktualizace karet přístrojů a zákazníků, editace prodejních a nákupních cen, zadávání speciálních ceníků zákazníků, založení nových produktů
* Koordinace přepravy přístrojů na preinstalace, na sympozia, doprava nových přístrojů k zákazníkům vč. objednávek přepravy vůči dopravci. Řešení reklamací na přepravce

Společnost nabízí:

* Zázemí stabilní zahraniční společnosti
* Zodpovědnou práci v dobře fungujícím týmu
* Příjemné pracovní prostředí
* Dobré finanční ohodnocení po zapracování a řadu zaměstnaneckých výhod
* Pracoviště Brno