Plánovač výroby | až 50 000 Kč

Místo práce: Ústí nad Labem (informace o místu práce: Ústí nad Labem)

Mzda: 40000 - 50000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako koordinátor/ka výroby a prodeje budeš:

odpovídá za operativní koordinaci (plánování) výroby, prodeje a nákupu svěřeného sortimentu s cílem uspokojit požadavky našich zákazníků a optimalizovat logistiku
rozhoduje/potvrzuje termíny dílčích expedic produktů s ohledem na optimalizaci vytížení výrobních a expedičních kapacit a segmentaci zákazníků
sleduje plnění plánu prodejů podle skupin výrobků a jednotlivých výrobků a adekvátně přizpůsobuje výrobní plán
odpovídá za vytváření požadavků na nákup surovin v souladu s plánem výroby
zpracovává výrobní plány svěřeného sortimentu pro různá časová období
spolupracuje s útvarem dopravy
optimalizuje stavy zásob surovin, polotovarů i hotových výrobků z pohledu řízení toku peněz i celkové nákladovosti

Jiné výhody

* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba s pevnou složkou
* závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
* příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
* zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
* odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
* příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
* zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel
* práce na plný úvazek 37,5 hod./týden
* pružná pracovní doba

Požadavky na zaměstnance

min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomický či chemický obor výhodou)
3 – 5 let zkušenost v oblasti koordinace (plánování)
výborná znalost práce s MS Excel (datové zdroje a kontingenční tabulky)
Schopnosti: plánování a efektivní organizování práce
time management
práce s dynamickými vstupy (v čase měnící se data a informace)
výborné komunikační a organizační dovednosti
schopnosti řešení problémů
odolnost vůči stresu
analytické myšlení
flexibilita