Employer branding specialista - Praha Karlín

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete spolupracovat na tvorbě Employer Branding strategie - připravovat marketingové materiály, obsah na kariérní stránky, aktivně vyhledávat platformy
Firemní komunikace směrem dovnitř i ven
Copywriting
Správa sociálních sítí
Spolupráce se vysokými školami
Prezentace na job fairech a dalších akcích zaměřených na nábor zaměstnanců a zviditelnění firmy jako zaměstnavatele

Jiné výhody

Mzdu 60-70.000,-Kč a k tomu bonusy/prémie
5 týdnů dovolené plus sickdays
Flexibilní pracovní dobu a vlastní organizaci náplně práce
Homeoffice je samozřejmostí.
Vzdělávací kurzy a školení a poskytujeme i příspěvek na vzdělávání
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, dále příspěvek na volný čas dle zaměření (sport nebo kultura)
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na stravování
Možnost umístit děti do firemní školky
Lokalitu v centru Prahy, hned u metra
Nadnárodní, stabilní společnost
Plně placená karta MHD
Plně placená karta MultiSport

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Jste ten/ta, kdo umí zajistit, aby uchazeči o firmě věděli ještě dřív, než vůbec začnou hledat novou práci? Nebo když ji začnou hledat, že naleznou právě naši společnost?
Jste již na úrovni, kdy umíte vymyslet strategii employer brandu a navrhnete konkrétní kroky, jak komunikací přitáhnout vhodné zaměstnance? Umíte předložit výstupy z kampaní a obhájit závěry?
Poradíte si se sociálními sítěmi? Víte, jak se postarat, aby byl obsah vidět na sociálních sítích?
Koho naopak nehledáme? Nehledáme personalistu na administrativu smluv a nástupů. To u nás dělají jiní kolegové. Vy se budete věnovat značce zaměstnavatele a budovat dobrou pověst společnosti na pracovním trhu.

Máte nějaké zkušenosti s budováním značky zaměstnavatele a pracovním trhem.
Podmínkou je velmi dobrá angličtina a plynulá čeština. Zaměstnanci jsou z převážné míry cizinci.
Kreativně a flexibilně přistupujete k řešení problémů.
Máte odvahu zkoušet nové věci, dělat chyby a učit se z nich, diskutovat s týmem o možnostech.
Umíte pracovat s textem a máte kultivovaný projev.
Důslednost a pečlivost ve smyslu dotahování věcí do konce, sledování výstupů
Logické myšlení, vidění souvislostí