Vedoucí zákaznického servisu s AJ

Nabídka pracovní pozice od 27. 11. 2022 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Prostějov (informace o místu práce: Prostějov)

Mzda: 35 000–65 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného, komunikativního a diplomatického vedoucího, který je analytický, dynamický a umí si určit priority. Jeho hlavním posláním bude řídit a koordinovat požadavky dle zákaznických postupů ku spokojenosti zákazníků prostřednictvím poskytování kvalitních služeb. –Spolupracuje se svým týmem při řešení nových projektů a podílí se na jejich implementaci. –Spoluvytváří business plán, pro ukazatele související se zákazníky. –Odpovídá se svým týmem za vytváření dobrých vztahů se zákazníkem a udržuje je na vysoké úrovni. Mezi ně patří např. BMW, Mercedes-Benz, Audi, Peugeot, Citroen, Renault a mnoho jiných. –Účastní se zákaznických návštěv v MCZ a v případě potřeby se účastní návštěv u zákazníků. –Rozumí zákaznickým požadavkům, manuálům a portálům a zajišťuje jejich znalost a dodržování svým týmem. –Řídí stížnosti, log. reklamace, alerty a zpětnou vazbu, jak směrem k zákazníkovi, tak i uvnitř firmy. –Řídí změny zákaznických objednávek v souladu se zákaznickými manuály a interními nastaveními firmy a o změnách informuje příslušná odd. –Koordinuje tým při kontrole zákaznických objednávek za účelem identifikace možných ohrožení dodávek a nastavuje okamžitá opatření. –Spolupracuje s týmem při informování zákazníka v případě, že objednávku nebude možné doručit včas či ve správném množství, a vytváří nápravný plán. –Má pravomoc rozhodnout o prioritách výrobního plánu a expedice z pohledu ohrožení dodávek zákazníkům. –Odpovídá za včasné objednávání urgentních přeprav. –Odpovídá za správnost zákaznických dat v ERP systému a jejich aktualizaci –Na měsíční bázi koordinuje a řídí informace/data o zákaznických požadavcích na výrobu, zajišťuje aktualizaci dat ve firemním ERP systému a včas o tomto informuje příslušná oddělení. –Odpovídá za plnění cílů interních KPI ukazatelů svěřených odd. zákaznického servisu. –Řídí a odpovídá za správný a včasný reporting dat na Level II meetingu a stanovuje případné kroky k nápravě odchylek. –Za účelem nastavení standardů koordinuje své oddělení, spolupracuje a komunikuje napříč odděleními k zajištění toku informací a fungování procesů spojených se zákazníkem.

Jiné výhody

–Zejména multikulturní, otevřené a do značné míry neformální firemní prostředí. –Přátelský kolektiv. –Karierní rozvoj. –Dobré platové podmínky. –Propracovaný zaškolovací plán. –Spoustu dalších benefitů v podobě stravenek (možno využít v naší jídelně nebo jinde), flexibilní pracovní doby, možnost jazykových kurzů, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny dovolené nad rámec zákona, flexipasy, firemní akce pro zaměstnance nebo roční bonusy. NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti
–SŠ/VŠ - oblast logistiky či ekonomie/obchodu výhodou. –Silnou orientaci na zákazníka a na dosahování stanovených cílů, včetně rozvoje svého vlastního týmu. –AJ na vysoké úrovni (C1), stejně tak čeština (výhoda němčina, francouzština, španělština A2). –Znalost automotive prostředí. –Praxe na pozici - zákaznický servis. –Řešení problémů s chladnou hlavou, je analytický, dynamický a umí si určit priority. –Nutností je předchozí zkušenost s vedením týmu lidí. –Velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office, zejména Excelu. –Pečlivost, komunikativnost, záliba ve vyjednávání.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Výpočet čisté mzdy 2022

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Doporučujeme

Vláda mění plány. Energetická krize zbourala její pravicovou politiku

Vláda mění plány. Energetická krize zbourala její pravicovou politiku

Pravicová politika – taková, kterou si nalinkovala občanskými demokraty vedená pětikoalice...více

„Někdy jen brečím bolestí a zoufalstvím.“ Nemoc typickou pro ženy po čtyřicítce medicína neřeší

„Někdy jen brečím bolestí a zoufalstvím.“ Nemoc typickou pro ženy po čtyřicítce medicína neřeší

Bolest přichází nečekaně a nesmyslně. Spouštěče mohou být naprosto nevinné – jídlo, dotek,...více

První finále i další spor s FIFA. Němci zkusí zlomit španělské prokletí

Před dvěma lety dostali Němci v Seville šestku. Na největších turnajích naposledy Španělé...více

Poznáte RAPEX a RASFF? Mal by ich sledovať každý. Podnikatelia však neustále

Poznáte RAPEX a RASFF? Mal by ich sledovať každý. Podnikatelia však neustále

Ak dbáte na zdravý životný štýl, informácie o nebezpečných produktoch by nemali uniknúť...více

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Služební cesta
Poradna > Právní poradnaPracovní právo

Otázka: Dobrý den, může v době zákazu volného pohybu vyslat zaměstnavatel zaměstnance na služební cestu přes celou republiku? Ve vyhlášení vlády se tohle nijak neřeší - dle mého to ani nutná cesta o zaměstnání,... více

Pracovní právo

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

EET definitivně končí. Nevrátí se ani jako dobrovolná

EET definitivně končí. Nevrátí se ani jako dobrovolná

Podnikatelé se už nebudou muset znovu zapojit do elektronické evidence tržeb (EET), jejímž...více

Částečné úvazky budou výhodnější. Nestačí to, říkají firmy

Částečné úvazky budou výhodnější. Nestačí to, říkají firmy

Od února budou zaměstnavatelé odvádět nižší sociální pojištění za některé pracovníky na...více

Sociální pojištění OSVČ 2023. Minimální zálohy a pravidla

Sociální pojištění OSVČ 2023. Minimální zálohy a pravidla

Jak se platí zálohy na důchodové pojištění podnikatelů? Kolik dělá nemocenské pojištění?...více

Partners Financial Services