Sales manager pro personální agenturu

Místo práce: Jihočeský kraj (informace o místu práce: Jihočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* chceme Vám svěřit to nejcennější co máme - naše klienty a dobré jméno. Proto mezi námi musí panovat důvěra a nehledáme "jakéhokoliv" Obchodníka, ale plnohodnotného člena pro skvěle fungující tým.
* pozice je otevřena zkušeným Obchodníkům v oblasti prodeje služeb (ideálně v oblasti HR), stejně jako HR konzultantům, kteří se postupem času našli spíše v oblasti práce s klienty než kandidáty.
* Vaší náplní práce bude sestavení obchodního plánu pro vybranou lokalitu a realizace akvizic z oblasti recruitmentu. Vytipujete klienty, budete se věnovat obchodním schůzkám, řešit obchodní smlouvy a komunikovat s řadou firem napříč všemi obory. Pravou rukou pro Vás budou HR konzultanti, kteří pro Vás zakázky obsadí.
* Dejte nám o sobě vědět !

* důležité místo v týmu nadšených lidí, kteří svou práci milují
* dlouhodobé uplatnění na HPP u nadnárodní společnosti, u které budete viděn/a a nezůstanete jen číslem. Rádi uslyšíme Vaše návrhy a nápady, třeba některý z nich brzy zrealizujeme :)
* fixní mzda + odměny ze zrealizovaných zakázek, průměrný výdělek 40.000 - 60.000 Kč/měs.
* další bonusy dle splnění plánu
* 25 dní dovolené, 3 sick days
* služební automobil i k soukromému využití
* pružná pracovní doba - dáme Vám volnost k rozplánování aktivit dle Vašich potřeb
* práce v terénu se zázemím kanceláře v Českých Budějovicích
* systém interních benefitů - jazykové a odborné vzdělávání, kafeterie

Požadavky na zaměstnance

* velmi dobré obchodní dovednosti, schopnosti vyjednávat a argumentovat
* zájem věnovat se akvizici nových klientů i dlouhodobé péči o stávající
* všeobecný přehled, znalost regionu (vždy je dobré vědět co se v okolí děje a chystá )
* znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* schopnost dotahovat do konce zadané úkoly (dlouhodobé projekty)
* pozice je vypsána pro Jihočeský kraj