Pracuj priamo pre zamestnávateľa v Holandsku. Garantované h(160h). Ubytovanie len 50€ týždenne.

Nabídka pracovní pozice od 18. 4. 2024 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce:

Mzda: 42 190–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jiné výhody

• budete pracovať priamo pre zamestnávateľa nie pre agentúru • starostlivosť zo strany zamestnávateľa • nízke vstupné náklady • stabilná práca • holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie • ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu) • podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku • pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku • zabezpečené atraktívne ubytovanie za výhodnú cenu (50€/týždeň) od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom • doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto) • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- hľadáme motivovaných a šikovných pracovníkov ktorí si chcú dobre zarobiť a hľadajú prácu na dlhodobo - musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom - ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní - kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa - dobrá fyzická kondícia