Podlahář/parketář -Německo! Nástup možný ihned!

Hledaná pozice

Místo práce:

Mzda: 92 000–100 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zkušeným podlahářům nabízíme práci na dobu neurčitou u našich zákazníků po celém Německu. Nabízíme vám spolehlivost, pravidelný příjem, zaměstnanecké výhody a individuální přístup ke každému zaměstnanci. Vaše náplň práce: ◉ pokládání textilních a elastických podlahových krytin, parketů a dalších typů, např. PVC, gumové podlahové krytiny, korek, linoleum, koberce, plovoucí podlahy, obklady schodů a zdí ◉ příprava podkladu (např. tmelení, broušení, pokládání dřevotřísek a fermacellových desek) ◉ měření, řezání, případně střih a upevnění podlahové krytiny ◉ příprava a montáž lišt ◉ opravy (např. výměna a oprava podlahových desek) ◉ čistění podlahových krytin ◉ péče o podlahové krytiny

◉ pracovní poměr na dobu neurčitou ◉ kompletní organizace práce a ubytování ◉ nadtarifní plat + diety - od 2500 EUR netto výše vč.diet (konkrétní platovou nabídku Vám vyhotový odpovědný disponent na základě Vašich znalostí) ◉100 EUR ročně příspěvek na pracovní oděvy ◉ bonus za produktivitu- 50 EUR bez DPH měsíčně ◉ nástupní prémie 300 EUR! ◉ příspěvek na dovolenou a na Vánoce ◉ na přání peněžní zálohy týdně na Váš účet ◉ vybavení základním pracovním nářadím v případě potřeby ◉ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

◉ výuční list a/nebo víceleté pracovní zkušenosti v oboru ◉ němčina na úrovni komunikace- znalost odborné terminologie, schopnost komunikace na pracovišti ◉ řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou ◉ pracovní zkušenosti z Německa vítány