Skladník s VZV přímo v Plzni za 32.000,- Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Mzda: 28 000–32 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve skladu přímo v Plzni na Borských polích, kam pohodlně jezdí mnoho linek MHD. Aktuálně hledáme pracovníky se zkušeností na VZV, případně i s retrakem . Pokud jste pracovali v jiných skladech, tak Vás zde náplň práce nepřekvapí, jedná se o  běžné skladové činnosti. Tato firma má kladný a přátelský přístup ke svým zaměstnancům, je zde velmi příjemný a kamarádský kolektiv lidí, v této partě se Vám bude zaručeně líbit. Pracuje se v klidném tempu, hlavně opatrně, takže práci zvládne i starší pracovník. Třísměnný provoz – směny mají vždy klasicky 8h a střídají se dle systému NOR, tj. týden noční, pak odpolední a pak ranní. Možnost dobrovolných přesčasů. Víkendy jsou volné. V případě Vašeho zájmu se domluvíme na termínu prohlídky. Nástup možný ihned! VÁNOČNÍ SOUTĚŽ VYDĚLEJ SI DO VÁNOC AŽ 60.000,- KČ!!!  pravidla soutěže: nulová absence, splněný fond pracovní doby Ten, kdo splní tyto podmínky se zúčastní slosování o velké ceny, jako například  Poukázky  na nákup Tesco, Lidl, Kaufland. Chytrý telefon Předplatné na PMDP – na celý rok. a další kousky jako batohy, sluchátka, soudky piva. Vylosování soutěže proběhne v týdnu od 12. do 16. prosince

Dlouhodobou stabilní práci Hodinovou mzdu 165,-Kč/h Bonusy až 3.500,-Kč za docházku a výkonnost Stravenkový paušál 60,5 Kč/den Velmi přátelský kolektiv Možnost týdenních záloh Možnost ubytování Smlouva na HPP 25 dní dovolené Všechny potřebné věci dostanete od nás

Požadavky na zaměstnance

Nejdůležitějším požadavkem je zkušenost s VZV, bez toho byste nemohli být přijati. Avšak důležitá je ta praxe, takže nemusíte mít aktuálně platné papíry, ty se případně dodělají. Zásadní je také spolehlivost ve smyslu kvalitní docházky. Jedná se dlouhodobou stabilní práci, proto hledáme dlouhodobé stabilní pracovníky.